Sen Anlat Karadeniz Hazan (Gülper Özdemir) kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni karakteri Hazan kimdir? Karakteri canlandıran Gülper Özdemir hakkında...

Nurşah
17 Nisan 2019 - 17:28
Yeni Bölüm

Sen Anlat Karadeniz dizisi yaşanan ayrılıkların ardından oyuncu kadrosunu genişleterek konusunu da zenginleştirmeyi planlıyor. Diziye yeni dahil olan Hazan kimdir? Karakteri canlandıran Gülper Özdemir kaç yaşında ve hakkında merak edilenler haberimizde...

19-04/17/sen-anlat-karadeniz-hazan-kimdir.jpg

Sen Anlat Karadeniz Hazan kimdir?

Sen Anlat Karadeniz'in yeni karakteri Hazan hakkında henüz net bilgiler paylaşılmadı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Tahir'in bilmediği bir yerde uyandığını ve Hazan'ın da Tahir'i tanımadığını öğrendik... Dizinin sıkı takipçileri Hazan'ın Tahir ile aşk yaşayacak bir karakter olabileceğini düşünmeye başladılar bile... Karakter hakkındaki detayları ekrana gelecek olan yeni bölümde öğreneceğiz...

19-04/17/gulper-ozdemir-kimdir.jpg

Gülper Özdemir kimdir?

Gülper Özdemir, 18 Kasım 1990 yılında Frankfurt'ta dünyaya gelmiştir, an itibarıyla 28 yaşındadır. Orta ve lise eğitimini Almanya’da tamamlamış ardından; Almanya’da başladığı ‘’RheinMain University of Applied Sciences/International Business School’’ eğitimini Amerika’da bulunan ‘’Truman State University’’de tamamlamıştır.

Oyunculuk eğitimine ise lise yıllarında Almanya'da başlamıştır. Hem Alman hem Türk Tiyatroları bünyesinde sahneye çıkmıştır. Daha sonra “New York The Living Theatre” 'a oyuncu olarak katılmıştır. Bir kafede garsonluk yaparken keşfedilmiştir. Televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıktığı ilk dizi ise Med Cezir olmuştur.  İlerleyen dönemlerde Bana Sevmeyi Anlat, Karayazı, Tutsak ve Meleklerin Aşkı dizilerinde rol almıştır. 

19-04/17/gulper-ozdemir-sen-anlat-karadeniz.jpg

Gülper Özdemir dizileri

-Medcezir
-Bana Sevmeyi Anlat (2016)
-Karayazı (2017)
-Tutsak (2017)
-Meleklerin Aşkı (2018)
-Sen Anlat Karadeniz (2019)

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat