Sen Anlat Karadeniz Mercan kimdir? Karakteri canlandıran Belfu Benian diziden ayrılıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz Mercan kimdir? Atv ekranlarının sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanında herkesi şok edecek bir sahne yayınlandı! Tahir'e olan umutsuz aşkı ile dikkatlerimizi çeken Sen Anlat Karadeniz Mercan ölüyor mu?

Nurşah
08 Mayıs 2018 - 12:31
Kültür Sanat

Sen Anlat Karadeniz Mercan kimdir? Dizide, Tahir'i seven ve onunla evlenme hayalleri ile büyüyen genç biz kız olarak dikkatlerimizi çeken Mercan ölecek mi? Karakteri canlandıran Belfu Benian şimdiye kadar hangi dizilerde oynamıştır, kaç yaşında?

18-05/08/sen-anlat-karadeniz-mercan-kim.jpg

Sen Anlat Karadeniz Mercan kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan, Tahir'in nişanlısıdır. Çok uzun süredir Tahir'i seven ve onunla evlenme hayalleri kuran bu genç kızın tam da dilekleri kabul olacakken birdenbire Nefes gelir ve kurduğu bütün her şey yıkılır. Bu yıkımın ardından psikolojisi bozulan Mercan, Asiye'nin de yardımı ile bir doktordan psikolojik destek almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Mercan karakteri genç yetenek Belfu Benian tarafından canlandırılmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Mercan ölüyor mu? Belfu Benian diziden ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 9 Mayıs 2018 Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak! Sevilen dizinin yayınlanan 16. bölüm fragmanı ile hepimiz büyük bir şok yaşadık. Tahir ile Nefes'in geçen bölümdeki evliliklerinin ardından şimdi de Mercan ile ilgili sahneler izleyicileri meraklandırdı!

Zaten Mercan'ın psikolojik olarak zor bir durumda olduğunu biliyorduk. Fragmanda geçen sahnede, genç kızın ayağının altındaki sandalyeyi itmesinin ardından Vedat'ın söylediği sözler Mercan'ın öleceğine ilişkin düşüncelere sahip olmamıza neden oldu.

Yayınlanacak yeni bölümde Mercan karakterinin akıbetini öğreneceğiz. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

18-05/08/belfu-benian-1525771163.jpg

Belfu Benian kimdir?

1995 doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Trabzon ve Ankara şehirlerinde çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Belfu Benian'ın daha önce kendisini gösterdiği dizi ya da sinema yapımı olmamasına rağmen, Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Mercan karakteri ile büyük bir ivme yakalamış ve sevilen bir oyuncu olmuştur.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat