Sen Anlat Karadeniz sezon finali yapıyor! Sinan Tuzcu'dan sezon finali paylaşımı geldi!

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümü ile izleyici karşısında olmaya hazırlanıyor! İşte detaylar..

Nurşah
22 Mayıs 2019 - 11:32
Gündem

atv ekranlarının büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finali hazırlıklarını tamamladı! Başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin sezon finali paylaşımı ise; Mustafa Kaleli karakterini canlandıran başarılı oyuncu Sinan Tuzcu'dan geldi!

19-05/22/sen-anlat-karadeniz-sezon-finali.jpg

Sen Anlat Karadeniz sezon finali yapıyor!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısında olacak. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin önümüzdeki hafta final mi yoksa sezon finali mi yapacağı da uzunca bir süredir merak ediliyordu... Durum, en sonunda netlik kazandı!

Sen Anlat Karadeniz, önümüzdeki hafta yani 29 Mayıs Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak olan 54. bölümü ile sezon finali yapacak. Sevilen dizi gelecek sezon da izleyicileri ile olmaya devam edecek...

19-05/22/sen-anlat-karadeniz-sinan-tuzcu-sezon-final.jpg

Dizinin başarılı karakteri Mustafa Kaleli ile izleyicinin beğenisini kazanan Sinan Tuzcu, sezon finali haberini Instagram üzerinden şu sözlerle verdi:

53. Bölüm ile sezon Finali yaptık. Dile kolay 10 ay,! Sette omuz omuza, aileden daha çok gördüğümüz, alın teri döken, kamera önü ve arkası set emekçisi abilerime, ablalarıma, kardeşlerime; evini, odasını, kalbini bize açan göz nuru seyircilerimize; Canımın içi yüreği güzel partnerim Öykü’ye; setin neşesi, şen kahkahaların pireeemsesi İrem’e; öz kardeşimden öte tutmadığım, “kaleli boys” Tuna boylum Ulaş, Porçini mantarı Cem ve hamsi boylum Alaman Furkan’a; başımızın tacı Nurşim’e; tontonum Sait’e; Adanalım Erdal’a; kelepçeli yaşama sette adım atan canım Temmuz’a; güzel gözlü kızım Dila’ya; küçük “adam” Demir’e; velhasılı tüm oyuncu kadrosuna (kadro geniş yerim dar :)); canhıraş bizimle çalışıp didinen yardımcı oyuncu arkadaşlarımıza; bana katlandıkları için minnettarım(...)Yusuf Ömer Sınav’a tükenmeyen enerjisi ve sabrı için; abim, yönetmenim, Veli Çelik’e hayatıma dokunduğu, bir kere daha bana yine sabırla öğrettikleri, öğretecekleri için (...) binlerce kere teşekkür ederim. Ayağınıza taş, yüreğinize dert değmesin. 54 de görüşürüz ... paaaaydossssss ....

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat