Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü! Sevilen dizide dengeler değişecek...

Sen Anlat Karadeniz'de Vedat karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı!

Nurşah
11 Mart 2019 - 14:33
Yeni Bölüm

Atv ekranlarının sezona damgasını vuran yapımlarından birisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümünde sürprizlerle dolu sahneler bizleri bekliyor. Dizinin kötü adamı Vedat ölüyor!

19-03/11/sen-anlat-karadeniz-vedat-oldu.jpg

Vedat yolun sonuna geldi!

İlk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken, Nefes'in ve dizinin diğer kadınlarının başına gelen kötü olayların sebebi olan Vedat, ekrana gelecek olan bölümde babası tarafından kalbinden vuruluyor. Dizinin sıkı takipçileri tarafından Vedat karakterinin ölmeyeceği düşünülse de yayınlanan yeni bölüm fragmanında Vedat'ın öldüğünü ve hatta cenazesini izledik...

19-03/11/sen-anlat-karadeniz-vedat-mehmet-ali-nuroglu.jpg

Eğer çok büyük bir sürprizle karşılaşmazsak ilerleyen bölümlerde Vedat karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu dizide olmayacak. Sen Anlat Karadeniz'in kötü adamının yokluğunda dizinin senaryosunun nasıl bir hal alacağı ise izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı bile... Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat