Sen Anlat Karadeniz Vedat'ı "Babamın Şarkısı" ile gömdü!

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 44. bölümünde beklenen gerçekleşti ve Vedat nihayet öldü. Vedat'ın gömülme sahnesinde çalan Babamın Şarkısı adlı parçayı sizler için derledik..

Merve Mutlu Dorak
14 Mart 2019 - 10:08
Yeni Bölüm

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin rol aldığı, atv ekranlarının oldukça sevilen ve bol ödüllü dizisi Sen Anlat Karadeniz, geçtiğimiz akşam 44. bölümüyle ekranlardaydı. Sevilen dizinin son bölümünde, dizinin başından beri dizideki tüm kadınlara özellikle de Nefes'e acı çektiren Vedat ise nihayet öldü..

19-03/14/sak.png

Sen Anlat Karadeniz Vedat gömülürken çalan şarkı da dizinin izleyicileri tarafından oldukça beğenildi ve merak edildi. 

Dizinin başından beri psikopatça davranışları ile herkesin nefretini kazanan ve Mehmet Ali Nuroğlu'nun canlandırdığı Vedat karakteri daha önce birkaç kez ölümden dönmüştü. Bu kez de ölümden döneceği düşünülen Vedat gerçekten öldü. 

Vedat'ı kim öldürdü?

19-03/14/vedat.jpg

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde: Tahir, Vedat’a "O ifadeyi sen mi verdirdin"dedi. Fikret, Tahir’in babası olduğu için ona yardım etmek istediğini söyledi. Tahir ve Vedat üvey kardeş çıkıyor. Vedat eline silahı alarak Tahir'i vurmak istedi. Fikret de o sırada silahını Vedat'a doğrultmuştu. Vedat, Fikret’ten geçmişinin hesabını sordu. Fikret "vur beni" dediği halde Vedat onu vurmazken, Tahir'i kurtarmak isteyen Fikret, Vedat’ı vurdu.

Vedat'ın ölümünün ardından kefenlenip, cenaze namazının kılındığı ve gömüldüğü sahnede çalan şarkı oldukça beğenildi. Sen Anlat Karadeniz'de Vedat'ın gömüldüğü sahnede çalan şarkı Kerem Kekeç tarafından seslendirilen "Babamın Şarkısı" adlı parçadır. 

Babamın Şarkısı adlı parçanın sözleri:

Doğarken savruldun benden,

bir can koptu bu bedenden,

kirpiğinin gölgesinden,

tanıdım ya seni oğlum,

aç gözünü bana uyan,

bundan sonra bana dayan,

dünya geçse karşına,

bil ki senden yanayım,

oğlum oğlum

sen daha yokken de vardın

benim içinde bir andın

söyle nerelerde saklandın

seni bulmaya geldim oğlum

aç gözünü bana uyan

bundan sonra bana dayan

dünya geçse karşına

bil ki senden yanayım

oğlum oğlum

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat