Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda Nefes ölecek mi? İrem Helvacıoğlu diziden ayrılıyor mu?

atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, geçtiğimiz akşam sezon finali yaptı.

Merve Mutlu Dorak
30 Mayıs 2019 - 12:06
Yeni Bölüm

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin rol aldığı, atv ekranlarının Karadeniz temalı dizisi Sen Anlat Karadeniz, geçtiğimiz akşam yayınlanan 53. bölüm ile sezon finali yaptı. 

19-05/30/sak.png

Ekran macerasına yalnızca kısa bir ara veren ve Eylül ayında ekranlara dönecek olan dizinin son bölümünde: Genco'nun şiddetine uğrayan Melek'in, Nefes'i kendisine yakın görerek ona her şeyi anlatması, Genco'yu oldukça sinirlendirdi. Nefes'ten ve ailesinden intikam almak için de Nefes'i kaçırdı..

Nefes'in kaçırılmasının ardından, gittiği hastanede kendisiyle ilgilenen doktor hamile olan Nefes'in bir de dış gebelik geçirdiğini ve durumun çok ciddi olduğunu fark etti. 8 haftalık hamile olan Nefes'in hemen ameliyata alınmazsa çok riskli bir durum yaşayacağının öğrenilmesinin ardından, aile Tahir'e ulaştı. Tahir de kaçırıldığını öğrendiği Nefes'i bulmaya çalışıyordu. 

19-05/30/sak-2.png

Genco'nun kaçırarak bir depoya kapattığı Nefes, sancılar içinde kıvranmaya başladı. Uzun süre çığlıklar atan Nefes'in sesi kesilince Genco da onu orada bırakıp çıktı. Hazan'ın yardımıyla nerede olduğu öğrenen Tahir, dayanılması güç acılarla boğuşan Nefes'i buldu. Onu kucaklayıp hastaneye götürürken biten dizinin sezon finali bölümü, akıllarda çok farklı soru işaretleri bıraktı. 

Nefes ölecek mi? İrem Helvacıoğlu diziden ayrılıyor mu?

19-05/30/tahir-nefes.png

Başarılı ve güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu'nun daha önce yapımcı ile sorunlar yaşadığı ve ayrılmak istediği haberleri gündeme gelmiş, bu haberleri de yapımcının yeni sezonda güzel oyuncuyu kadro dışı bırakacağı iddiaları takip etmişti. 

Hazan karakterinin diziye dahil olması ile bozulmaya başlayan dengeler izleyenleri şaşırtmıştı. Hazan'ı canlandıran Gülper Özdemir'in isminin, dizi jeneriğinde Helvacıoğlu ile yan yana yazılması izleyenlerin tepkisini çekmişti.

19-05/30/hazan-ve-tajir.jpg

Bu gelişmeler göz önüne alındığında, akıllara yeni sezonda Nefes'in hastaneye giderken öleceği ve Tahir'in hayatında kalan boşluğu da Hazan'ın dolduracağı iddiası gelmeye başladı. İrem Helvacıoğlu ve Osman Sınav arasında neler yaşandığı bilinmezken, oyuncunun akibetinin de yeni sezonda belli olacağı meçhul..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat