Sen Anlat Karadeniz'de Tahir ve Nefes'in yolları ayrılıyor mu?

Atv ekranlarının en çok izlenen ve sevilerek takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi, bu akşam yayınlanacak bölümle fırtınalar koparmaya geliyor!

Merve Mutlu Dorak
05 Aralık 2018 - 15:17
Yeni Bölüm

Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi, fırtınalar koparmaya geliyor. 

Bu akşam 33. bölümüyle ekranlarda izleyicileriyle buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde, denizden bir ceset çıkacak. Denizden bir ceset çıkarken ise Tahir'in ortada olmaması dikkat çekiyor. 

18-12/05/sen-anlat.png

Nefes, tekneyle denize açılıp Tahir’i aramaya başlıyor. Tahir, fırtınadan sağ kurtuluyor ancak teknesi ulaşılması zor bir yerde karaya oturuyor. Tahir’in hayatından endişe edilirken oturup bekleyemeyen Nefes’in de hayatının tehlikede olduğu 33. bölüm 2. tanıtımında ortaya çıkıyor.

Fragmanda, Nefes’in tekneyle denize açıldığı ve çaresiz bir şekilde Tahir’i aradığı görülürken, Tahir de mahsur kaldığı yerde birilerinin onu bulmasını bekliyor. Bu sırada enteresan da bir tesadüf yaşanacak.

Nefes, boğulmak üzereyken Tahir tarafından kurtarılıyor ve suni teneffüsle yeniden hayata dönüyor. Nefes’in Tahir’i ararken başına ne geldiği bilinmezken, ikilinin o yerden kurtulacağı sahneler de heyecan ve merakla bekleniyor.

18-12/05/sen-a-k.png

Tanıtımda sesi duyulan Fikret şunları söylüyor: “Rollerin sürekli değiştiği bir dünya bu, kimin kime iyi geldiği, kimin kurtaran, kimin kurtarılan olduğu sürekli değişir.”

Nefes, sevdiği adamı, Tahir'i ararken, Tahir Nefes'i buluyor. Tahir kayıpken Vedat da boş durmuyor. Nefes, kaldığı Osman Hoca’nın evindeyken Vedat’ın içeriden sesi geliyor ve “Hoşgeldin karıcım” sözleri duyuluyor. Vedat’ın orada ne işi var? Tahir’in öldüğünü düşünüp Nefes’i almak için mi geldi?

Tahir ve Nefes'in yolları ayrılıyor mu?

Vedat yüzünden aşklarını yaşayamayan, sürekli huzursuz ve tehlikede olan Tahir ve Nefes nihayet birbirlerine kavuştular derken şimdi onları bir başka tehlike bekliyor. Bu arada Tahir’in kaybolmasından sonra Yiğit de üzüntüden hasta olup yatağa düşüyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat