Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'nun sosyal medya paylaşımı sert oldu!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de Nefes karakteri ile yıldızı parlayan İrem Helvacıoğlu, hakkında çıkan iddialara sert bir yanıt verdi.

Merve Mutlu Dorak
08 Şubat 2019 - 09:22
Magazin

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de canlandırdığı Nefes karakteri ile, Ulaş Tuna Astepe ile başrolü paylaşan İrem Helvacıoğlu, bir süredir hakkında çıkan iddialara sert bir dille yanıt verdi. 

Bir süre önce bir ödül töreninde etrafındaki koruma ordusu ile dikkat çeken ve eleştirilen güzel oyuncuya en ağır sözler, Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali'den gelmiş, oyuncu da sunuculara 100 bin TL'lik bir dava açmıştı. 

19-02/08/soyle.png 

Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali, İrem Helvacıoğlu'nun korumalarla ilgili çıkan haberinin ardından, ""yeni yetme", "ne oldum delisi", "ukala", "mafya babası gibi geziyorsun" şeklinde yorumlar yapmıştı. Ayrıca "İrem’i kuaför, makyöz ve set ekibinden kimse sevmiyor, onlara kötü davranıyor, sette saçını ve makyajını yapmadılar" yorumlarıyla da İrem Helvacıoğlu'na yüklenen sunucular, 100 bin TL'lik bir tazminat davası ile karşılaştılar. 

Genç oyuncu da hakkında yapılan bu eleştiriler için, "özgürlüğünü aşan, kişiliğine saldırı" kapsamında yorumlar olduğu gerekçesiyle tazminat davası açarak karşılık verdi. 

Helvacıoğlu, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının 2, 3 ve 24 Ocak’taki bölümlerinde, şahsına yönelik yapılan konuşmaların ardından geçtiğimiz akşam story bölümünde gönderme içeren bir paylaşımda bulundu:

19-02/08/iremm.png

"Arkamda bir güce ihtiyacım yok... doğrular, gerçekler, terbiye, ahlak yanımda o da bana yeter..." notunu paylaşan İrem Helvacıoğlu, sunuculara büyük bir göndermede bulundu. 

İrem Helvacıoğlu'nun avukatının verdiği dilekçede ayrıca şu ifadelere yer verildi:

Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali, müvekkilimin göndermiş olduğu tekzip metninin kendilerine ulaşmış olmasına rağmen kanun gereği yayınlamamış aksine ‘sen kimsin tekzip gönderiyorsun, , bittin kızım sen, biz bu masada en kralını doğradık’ gibi el ve kol hareketleriyle destekleyerek alenen tehdit içeren ifadeler kullanmışlardır”

Helvacıoğlu, Erken ve Bali’ye 20 bin TL maddi, 80 bin TL manevi tazminat davası açtı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat