“Seni Kimler Aldı” konusu ve ilk fragmanı çıktı!

Atv yeni bir dram dizisiyle ekranlara bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Başrollerini Duygu Yetiş, Yurdaer Okur, Yiğit Kirazcı ve Fulya Zenginer'in paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sibel Karagöl
27 Mart 2017 - 22:39
İptal - Onay

Atv yeni bir dram dizisiyle ekranlara bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Başrollerini Duygu Yetiş, Yurdaer Okur, Yiğit Kirazcı ve Fulya Zenginer'in paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisinin çekimleri devam ediyor.

17-03/27/.jpg

O Hayat Benim, Kalbimdeki Deniz gibi başarılı projelere imza atan Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

İki kız kardeş Zeynep ile Zehra'nın öyküsünü konu alan Seni Kimler Aldı'nın senaryosunu Deniz Yıldızı dizisindeki başarısıyla beğeni toplayan Pınar Uysal kaleme alırken, dizinin yönetmenliğini ise 2000'li yılların başında fırtına gibi esen Yahşi Cazibe ve Selana'nın yönetmeni Bora Onur üstlenecek. Zeynep karakterine genç yaşına rağmen 15 yıldır ekranlarda olan güzel oyuncu Duygu Yetiş canlandıracak.

17-03/27/a3.jpg

Başarılı kariyerine Evli ve Çocuklu dizisiyle başlayan güzel oyuncu daha sonra Yağmur Zamanı, Annem, Kış Zamanı, Uçurum, Anasının Oğlu, Kış Masalı gibi bir çok projede yer aldı. En son Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan karakteriyle milyonların sevgisini kazandı. Seni Kimler Aldı dizisinde bambaşka bir karakterler karşımıza çıkacak oyuncunun hayat vereceği Zeynep karakterini ve dizinin konusunu yakından tanıyalım.

17-03/27/a2.jpg

Seni Kimler Aldı Konusu

26 yaşında genç kızın bir gün ansızın aldığı bir bilgiyle tüm hayatı değişir. Gerçek adının Zeynep ve Zehra adında da bir kız kardeşi olduğunu öğrenir. 2 yaşındayken ailesi tarafından kardeşinin ameliyatı masraflarını karşılayabilmek için bir aileye satıldığını öğrenmesiyle Zeynep biyolojik ailesinden hesap sormaya karar verir. 

Annesini ve kız kardeşini arkadaşça tanımaya çalışırken, gerçekleri derinlemesine öğrenmeye ve hatta ailesinden intikam almaya and içer.

Seni Kimler Aldı  İlk Tanıtım Fragmanı

Etkileyici ve duygusal hikayesiyle beğeni toplayan Seni Kimler Aldı dizisinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Dizi hakkında detaylı bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat