Simge Tertemiz ağır konuştu!

Manken Simge Tertemiz, kendisini meslektaşı Şebnem Schaefer ile aldatan eşi Murat Kadıoğlu için ağır konuştu.

resim yok
12 Kasım 2013 - 08:56
Magazin

Simge Tertemiz, boşanmak üzere olduğu eşi Murat Kadıoğlu'nun eski sevgilisi Şebnem Schaefer'le yakalanması için; 'Böyle basit kadınlar yüzünden ayrılmadım' dedi.

 

ASIL NEDEN

Boşanmanın ardından dayak çıktı

 

SERT KONUŞTU

Manken ve sunucu Simge Tertemiz; bir kez daha eşi Murat Kadıoğlu'nun ihanetiyle sarsıldı. Tertemiz, 2011 yılında evlendiği ve oğlunun babası Kadıoğlu'nun eski sevgilisi Şebnem Schaefer ile yakalanması üzerine sert konuştu.

 

Eşine 4 ay önce boşanma davası açtığını ve ayrı yaşadıklarını söyleyen Simge Tertemiz; ekledi:

 

"Boşanma davası açma sebebim Şebnem gibi basit kadınlar yüzünden değil; daha önemli mevzular. Henüz boşanamadık; çünkü kendisi 7 Ekim'deki mahkemeye gelmedi.

 

Tazminat talebinde bulunmadım ama istesem Şebnem Schaefer ve diğer kadınlara zinadan dava açabilirdim."

 

ANNESİNİ DE DARP ETTİ

Öte yandan Tertemiz'in boşanmasının arkasındaki 'önemli mevzu'nun dayak olduğu iddia edildi. Dedikodulara göre; evlendikten kısa süre sonra Kadıoğlu'na 'darp' gerekçesiyle dava açan Simge Tertemiz, bundan 4 ay önce yine dayak yedi.[reklam]

Tertemiz, iddiaya göre; Çeşme'de eşi tarafından şiddete maruz kaldı. Ünlü sunucunun annesi de Murat Kadıoğlu tarafından darp edildi. 2. şans verdiği eşini bu kez affetmeyen Simge Tertemiz, soluğu mahkemede aldı.

 

EŞİNİ BİR KEZ AFFETMİŞTİ

Daha önce de eşine darp yüzünden dava açan Simge Tertemiz, oğlu için Murat Kadıoğlu'na bir şans vermişti.

 

YILAN HİKAYESİ

Şebnem Schaefer, Simge Tertemiz'le çok yakın arkadaş olmasına rağmen geçtiğimiz yıllarda da Murat Kadıoğlu ile aşk yaşamıştı.

 

 

ESKİ AŞKINA GERİ DÖNDÜ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları