Simge Tertemiz boşanma haberlerini doğruladı!

Ünlü sunucu Simge Tertemiz, boşanma haberlerini doğruladı: "Yazılan şeylerin hepsi doğrudur, boşanıyoruz."

resim yok
24 Ekim 2013 - 16:42
Magazin

Ünlü sunucu Simge Tertemiz, boşanma haberlerini doğruladı: "Yazılan şeylerin hepsi doğrudur, boşanıyoruz."

 

Tertemiz'den beklenen açıklama!

 

İşte detaylar:


Oğlu Nail Kayra'yı dünyaya getirdikten bir ay sonra eşi Murat Kadıoğlu'ndan boşanmak için mahkemeye başvuran ünlü sunucu Simge Tertemiz,  davayı geri çekmişti.

 

'EVET BOŞANIYORUZ'

'Her şey Dahil' programına katılan Tertemiz:

'Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyor. Şu an da boşanma aşamasındayız.

Yazılan şeylerin hepsi doğrudur. Kabul ediyorum. Evlenmek kadar boşanmanın da doğal bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Bizim şu an da mahkememiz var. Ben onu bekliyorum.' dedi.

 

'YUVAMI KURTARMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM'

Evliliğini kurtarmak için çok çaba sarf ettiğini ancak eşinden aynı çabayı görmediğini belirten ünlü sunucu:

'Evet biz boşanıyoruz. Bunu ilk defa açık ve net bir şekilde açıklayabilirim. Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyormuş.

Bunların hepsi benim yaşamam gereken şeylerdi. Allah'ın verdiği acı bile insanlara bir şeyler katması için verilir.

Allah kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez. Demek ki bu benim kaderimmiş.

Benim bunu yaşamam gerekiyordu ve yaşadım. İyi ki de yaşadım. Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu.' ifadelerini kullandı.[reklam]

Tertemiz; 2002 "Best Model of Turkey" gelecek vadeden misyon ödülü, 2004 "Best Model of Turkey" birinciliği, 2004 "Best Model of The World" dördüncülüğü, 2004 "Miss Tourism" beşinciliğine sahiptir.

Simge Tertemiz, Çılgın Dersane adlı ilk sinema filminde Gamze karakterini canlandırdı. Çılgın Dersane Kampta filminde de rol almıştır. ATV'de "Özel Hat" magazin programini sundu.

 

2009 Offshone Sürat Tekneleri Yarışmasının tanıtımını yapmıştır. Boxer (dergi) okurları tarafından 2011 yılının en seksi kadını seçilmiştir.

 

 

BURCU KIRATLI'NIN AŞKA DAİR DÜŞÜNCELERİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları