Tatar Ramazan da hata yapan diziler kervanına katıldı! [Video]

atv ekranlarında yayınlanan Tatar Ramazan dizisi de hata yapanlar kervanına girdi.

resim yok
13 Haziran 2013 - 10:04
Magazin

Ekranlarda yer alan dizilerde birçok hata ile karşılaşıyoruz. Bu hatalar dikkatli izleyicilerin gözünden kolay kolay kaçmıyor.

 

İşte ayrıntılar ve görüntüler

 

Bu hatalara bir yenisi daha eklendi

 

atv ekranlarında yayınlanan Tatar Ramazan dizisi de hata yapanlar kervanına girdi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 'Tatar Ramazan' dizisinde, Abdurrahman Çavuş ve yardımcısı Kirmastılı Dayı'yı gardiyanın yardımı ile bıçakladıktan sonra, dışarı çıktı.

 

15. dakikada

Dizinin 15. dakikasında Abdurrahman Çavuş'un gardiyanla konuşmaya başladığı sahnede, gardiyanı boğazından tutup arkadaki taş duvara yasladı.

 

Açık şekilde...


O anlarda duvarın öne arkaya sallanması açık şekilde görünüyordu.

Bu hata izleyiciyi güldürdü.

Dizi hakkında

Tatar Ramazan, adaleti arayan bir adamın hikâyesidir… Sıradan bir demirciyken, bir efsaneye dönüşür Ramazan… Çünkü insanoğlunun en çok ihtiyaç duyduğu şeye, adalete baş koymuştur… Adalet insan için su gibidir… Hava gibidir… Olmazsa yaşayamaz…
[reklam]
Tatar Ramazan insanlara adaleti vaat eder. Bunu yaparken de mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısını temsil eder… Tatar Ramazan insanın zihninde yarattığı efsanelere ve korkulara bir isyandır. Çünkü Tatar Ramazan der ki... “Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz!”

Ancak her seçimin bir bedeli vardır. Babasına, atasına yapılan haksızlığın cezasını kendi elleriyle kestiği ilk gün hapse girer Ramazan… Başka bir şehre sürgün edilir... Yüreğini… Alınyazısını… Uğruna ölümlere gideceği Süreyya’sını Ovacık’ta bırakır…

Tek rüyası, içinde onun ve çocuklarının olduğu bir yuva iken, soğuk demir parmaklıkların ardında bir başınadır artık…

 

Süreyya ise güneşini kaybetmiştir… Gündüzünü, gecesini yitirmiştir… Süreyya için de dünya bir mahpus yeridir artık…

 

Çekim hatasının yer aldığı bölüm (İlk sahne)

 

 

GEÇEN HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ (03-09 HAZİRAN) TIKLA-ÖĞREN!

 

TATAR RAMAZAN 8. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat