Tatar Ramazan setinde kavga iddialarına açıklama!

'Tatar Ramazan'ın başrol oyuncusu ve yönetmeni arasında kriz yaşandı mı?

resim yok
31 Ekim 2013 - 15:07
Magazin

'Tatar Ramazan'ın başrol oyuncusu ve yönetmeni arasında kriz yaşandı mı?

 

AÇIKLAMA GELDİ!

İşte ikilinin açıklaması!

Atv'de ekrana gelen dizinin setinde tartışma çıktığı yönündeki haberlere açıklık getirildi.

Yapımını TMC'nin yaptığı, atv dizisi 'Tatar Ramazan'ın setiyle ilgili geçtiğimiz günlerde basına bazı haberler yansımıştı.

Çıkan haberde, başrol oyuncusu Bülent İnal'ın izinli gününde sete çağrılıp sonra işi olmadığı söylenerek geri gönderildiği ve bu yüzden yönetmen Cevdet Mercan'la tartıştığı iddia edilmişti.

 

MERCAN VE İNAL YALANLADI

Çıkan haberleri büyük üzüntüyle karşılayan ikili ardarda açıklamalar yaptı. Bülent İnal'ın açıklamalarından sonra yönetmen Cevdet Mercan;

"Huzur, benim için çalıştığım setlerdeki en önemli şeydir. Bunun böyle olduğunu benimle çalışan ya da çalışmayan herkes bilir." dedi.

"Sette birlikte çalıştığım oyuncudan set çalışanına tüm ekip benim için çok değerlidir.

Aynı zamanda sıkı bir dostum olan Bülent İnal'la bu şekilde bir tartışma yaşamış ya da hakkını ihlal etmiş olduğum düşünülemez." diyen Mercan;

"Setimde böyle bir olayın yaşanmasına en başta ben izin vermem. Böyle bir haberde adımın geçmesi bile benim için oldukça üzücü" dedi.

 

''ÇOK İYİ DOSTUZ''

Bülent İnal ise konuyla ilgili şunları söylemişti:

"Aramızda asla böyle bir şey yaşanmadı. Cevdet yıllardır çalıştığım bir yönetmen.

Birbirimizin zamanına büyük saygımız var. Biz oyuncu-yönetmen dışında, çok da sıkı dostuz."[reklam]

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ramazan’ın en acı günüdür. Toprağın altında oğlunun cansız bedenini ararken içindeki merhamet de tükenip biter. Ama Beyefendi’nin Ramazan’la hesabı daha kapanmamıştır. Ramazan’ı oğlunun mezarı başında tuzağa düşürürler, onu bir mahzene kapatırlar ve burada işkencelerin en büyüğünü yaşatırlar ona. Kerim’in son anlarını izletirler Ramazan’a…

Oğluyla birlikte Ramazan da ölmüştür. Bitmeyecek bir yası taşımaktadır bağrında. Yaklaşan fırtınayı sezen Ekrem, yurtdışına kaçmak için hazırlıklar yapmaktadır. Ancak onu, ölüme doğru giden bir yolculuk beklemektedir. Ebru da artık farkındadır ki Ramazan’ı durdurmak mümkün değildir.

Tüm bunlar olurken Alin’e hayat ikinci bir şans vermiştir adeta. Yaralı, yorgun Alin, var gücüyle yeni bir yaşam için mücadele eder. Elmas ile onca acıdan sonra yeniden buluşurlar. Yeni bölüm 01 Kasım Cuma günü saat 22:00'de atv'de...

 

 

AFRİKA'DA İLGİ GÖREN TÜRK DİZİLERİ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat