Tatar Ramazan'ın sezon finalinde sürprizler!

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın yaptığı ve çekimleri İzmir’in Tire ve Birgi bölgelerinde süren dizinin sezon finali bölümünde sürpriz gelişmeler izleyicileri bekliyor.

resim yok
21 Haziran 2013 - 09:11
Magazin

atv ekranlarında yayınlanan Tatar Ramazan, Cuma akşamı yayınlanacak 9. bölümüyle sezon finali yapıyor!

 

Sürpriz gelişmeler

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın yaptığı ve çekimleri İzmir’in Tire ve Birgi bölgelerinde süren dizinin sezon finali bölümünde sürpriz gelişmeler izleyicileri bekliyor.

İşte 9. bölümün özeti:

Kader onları yıllar boyu zalimce ayırmış olsa da Ramazan nihayet oğluna, biricik Kerim’ine kavuşmuştur.

 

Ancak Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilir. Ve babayla oğulu yine koparırlar birbirlerinden.

Ekrem satın aldığı bu eli kanlı katiller sayesinde Ramazan'dan ebediyen kurtulmaya kararlıdır. Ramazan’ı yüreğinden vuracak sırları birer birer açığa vurur.

Ramazan’ın, içi kapkara bu adamı öldürmemek için artık bir nedeni kalmamıştır. Ramazan, Kerim’i kurtarıp Süreyya'ya götürür.

Kirmastılı, hastanede son nefesini vermiştir. Çavuş ise kanlı planını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir bile.

Dizi hakkında

Tatar Ramazan, adaleti arayan bir adamın hikâyesidir… Sıradan bir demirciyken, bir efsaneye dönüşür Ramazan… Çünkü insanoğlunun en çok ihtiyaç duyduğu şeye, adalete baş koymuştur… Adalet insan için su gibidir… Hava gibidir… Olmazsa yaşayamaz…
[reklam]
Tatar Ramazan insanlara adaleti vaat eder. Bunu yaparken de mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısını temsil eder… Tatar Ramazan insanın zihninde yarattığı efsanelere ve korkulara bir isyandır. Çünkü Tatar Ramazan der ki... “Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz!”

Ancak her seçimin bir bedeli vardır. Babasına, atasına yapılan haksızlığın cezasını kendi elleriyle kestiği ilk gün hapse girer Ramazan… Başka bir şehre sürgün edilir... Yüreğini… Alınyazısını… Uğruna ölümlere gideceği Süreyya’sını Ovacık’ta bırakır…

Tek rüyası, içinde onun ve çocuklarının olduğu bir yuva iken, soğuk demir parmaklıkların ardında bir başınadır artık…

 

Süreyya ise güneşini kaybetmiştir… Gündüzünü, gecesini yitirmiştir… Süreyya için de dünya bir mahpus yeridir artık…

 

Sezon finali fragmanı

 

 

TATAR RAMAZAN DA HATA YAPAN DİZİLER KERVANINA KATILDI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat