Uçurum'un Felicia'sı Denise Capezza ekranlara geri dönüyor!

Geçtiğimiz sezon atv ekranlarında yayınlanan 'Uçurum' dizisinin İtalyan güzeli Denise Capezza yeni bir dizi için Türkiye'ye geldi.

resim yok
30 Eylül 2013 - 10:50
Magazin

Geçtiğimiz sezon atv ekranlarında yayınlanan 'Uçurum' dizisinin İtalyan güzeli Denise Capezza yeni bir dizi için Türkiye'ye geldi.
 

İşte detaylar:

 

Yabancı kadınların İstanbul'daki fuhuş batağındaki çaresiz hayatlarını anlatan  Uçurum dizisindeki rolüyle Türkiye'de tanınan Denise Capezza, adını sır gibi sakladığı yeni dizisi için Türkiye'ye geldi.

 

ARIKAN'LA BULUŞTU

Yeni dizi hakkında açıklama yapmayan Capezza, İstanbul'a gelir gelmez eski rol arkadaşlarından Enis Arıkan'la buluştu.

Denise Capezza'nın rol alacağı dizinin ayrıntıları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

CAPEZZA KİMDİR?

Denise Capezza (Napoli, İtalya) İtalyan oyuncusu. 1.71 cm olan bir oyuncudur. Ayrıca göz rengi yeşil, saç rengi'de kahverengidir.

Profesyonel olarak bale ve modern dansla da ilgilenmektedir. Duyusal deneyim, metin ve karakter analizi, doğaçlama, hareket/sahne, şarkı, konuşma ve beden dili dallarında birçok yönetmenden dersler aldı.

Denise Capezza, Uçurum dizisinde Felicia karakterini canlandırmıştır. Capezza Napoli'de dünyaya geldi. ATV ekranlarının en fazla takip edilen dizilerinden Uçurum’un güzel oyuncularından Denise Capezza yani dizideki ismiyle Felicia 1991 doğumlu. 22 yaşında olan başarılı oyuncu 1.71 boyunda.

İtalyan bir aileden gelen güzel oyuncu, İtalya’da moda, balerinlik ve oyunculuk üzerine eğitim almış. Dizideki başarısı da buradan geliyor olsa gerek. Aynı zamanda Napoli ve Roma’da yaşamış olan Denise Capezza İstanbul’da hiç yabancılık çekmemiş.

Uçurum dizisinde Felicia karakterini canlandıran oyuncu, gerçek hayatta da dizide olduğu gibi kardeşine olan düşkünlüğüyle biliniyor.[reklam]

UÇURUM'DAKİ ROÜLÜNÜN DETAYLARI

FELICIA MATEİ – 1993 (Denise Capezza)

Moldovalı. Eva’nın gözünden sakındığı kız kardeşi. Hikâyenin en masum kurbanı. Daha çocuk sayılır. Ama masumiyetinden gelen tertemiz, çarpıcı bir güzelliği var.

Hassas ve kırılgan bünyesine rağmen, zamanla içinden daha güçlü bir şey çıkacak. Çıkmak da zorunda, yoksa uçurumdan aşağı yuvarlanacak. Korkunç bir şey geldi başına, tarif edilmez işkenceler yaşarken. Kendini bulacak.

Zaafı: İnsanlara inanıyor, güveniyor. Dünyanın nasıl bir yer olduğunu bilmiyor.

Gücü: Hayal edebiliyor. En kötü durumda bile. Hayalleri onun yaşama devam etmesini sağlıyor.

 

 

YARGITAY'DAN ÜNLÜLER LEHİNE ALINAN KARARIN DETAYLARI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat