'Urfalıyam Ezelden' için tehlike çanları yeniden çalıyor!

Kanal D'den Star'a transfer olan "Urfalıyam Ezelden", eğer bu hafta da 5 reytingin altında kalırsa 11. bölümde final yapacak.

resim yok
20 Aralık 2014 - 10:18
Magazin

Kanal D'den Star TV'ye transfer olan dizi, yeni kanalında da tam anlamıyla bekleneni veremiyor...

 

Tehlike çanları yeniden çalıyor!

 

'Urfalıyam Ezelden' erken final yapabilir!..

 

EĞER...

Kanal D'den Star'a transfer olan 'Urfalıyam Ezelden', eğer bu hafta da 5 reytingin altında kalırsa 11. bölümde final yapacak.

 

YAYIN GÜNÜ DE DEĞİŞMİŞTİ

Güneş'in haberine göre Kanal D'nin 5. bölümde finalini bile yaptırmadan yayından kaldırdığı Urfalıyam Ezelden, Star TV'ye transfer olmuş ve Pazar olan yayın günü de Cumartesi'ye alınmıştı.[reklam]

MALİYETİ KARŞILAYAMAYACAK DURUMDA

İbrahim Tatlıses başta olmak üzere pek çok takipçisinin ekranda kalması için kampanya başlattığı dizi, yeni kanalında da yüksek maliyetini karşılayacak reytinglere ulaşamadı.

 

KADER HAFTASI

Başrolünü Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert, Öykü Gürman ve Meral Çetinkaya'nın paylaştığı 'Urfalıyam Ezelden', eğer bu hafta da 5 reytingin altında kalırsa 11. bölümde final yapacak.

 

 

MERYEM UZERLİ'YE DİZİ ŞOKU! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları