Viral haberleri

Güven Bana filmi 24 Şubat'ta sinemalarda!
Güven Bana filmi 24 Şubat'ta sinemalarda! Başrollerinde Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım ve Pelin Karahan'ın yer aldığı Güven Bana filmi izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Peki Güven Bana filmi ne zaman yayınlanacak? Güven Bana filminin konusu ne? Güven Bana filminin oyuncu kadrosunda kimler var?.

5 saat 14 dakika önce

The Last Of Us 3. bölümüyle yayında! 2. sezon yolda!
The Last Of Us 3. bölümüyle yayında! 2. sezon yolda! Naughty Dog tarafından PlayStation için tasarlanmış bir video oyunundan uyarlanan ve başrollerinde Bella Ramsey ve Pedro Pascal'ın yer aldığ The Last of Us’ın Amerika yayınının ardından Türkiye'de de 3. bölümüyle yayında. Peki The Last Of Us'ın 3. bölümünde neler olacak? The Last Of Us 2. bölümde neler yaşandı? The Last of Us dizisinin konusu ne? The Last of Us nerede geçiyor? The Last of Us hangi zamanda geçiyor? The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? The Last Of Us 2. sezon ne zaman yayınlanacak? The Last Of Us 2. sezon kaç bölüm olacak? The Last Of Us 2. sezonda nerede geçecek? The Last Of Us'ın 2. sezonun konusu ne olacak? The Last Of Us'ın 2. sezon oyunc kadrosunda kimler var? Pedro Pascal kimdir? Bella Ramsey kimdir?.

30 Ocak 2023 - 10:07

Netflix'te Şubat Ayında Neler Var?
Netflix'te Şubat Ayında Neler Var? Şubat ayı Netflix'te yeni sezon diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak..

26 Ocak 2023 - 16:19

Muğla açıklarında 5.4 büyüklüğünde deprem!
Muğla açıklarında 5.4 büyüklüğünde deprem! Akdeniz'de, Muğla'nın Seydikemer ilçesinin 80 kilometre açıklarında 5,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

25 Ocak 2023 - 16:04

Selçuk Aydemir Güven Bana filmiyle beyaz perdeye dönüyor!
Selçuk Aydemir Güven Bana filmiyle beyaz perdeye dönüyor! Başrollerinde Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı Güven Bana filmi vizyon için gün sayıyor. Peki Güven Bana ne zaman vizyona gelecek? Güven Bana filminin konusu ne? Güven Bana filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Selçuk Aydemir kimdir?.

25 Ocak 2023 - 10:54

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi sezon finaliyle şimdi yayında!
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi sezon finaliyle şimdi yayında! Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç'nin yeni macerası Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 8. bölümüyle sezon finali yapıyor. Peki Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 7. bölümde neler oldu? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 8. bölümde neler yaşanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin konusu ne? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi oyuncu kadrosunda kimler var? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi kaç bölüm olacak? Erdal Beşikçioğlu kimdir?.

24 Ocak 2023 - 19:01

2023 Oscar adayları açıklandı!
2023 Oscar adayları açıklandı! Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından 95'inci kez düzenlenecek 2023 Oscar adayları listesi açıklandı..

24 Ocak 2023 - 17:06

Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu!
Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu! Ziraat Türkiye Kupası'nın çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri belli oldu..

24 Ocak 2023 - 14:50

Yurtta beklenen kar yağışı için tarih verildi!
Yurtta beklenen kar yağışı için tarih verildi! Uzmanlar tarafından hava sıcaklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği açıklanırken kar yağışı için beklenen tarihi açıkladı..

24 Ocak 2023 - 11:44

The Last Of Us 2. bölümüyle BluTV’de yayında!
The Last Of Us 2. bölümüyle BluTV’de yayında! Naughty Dog tarafından PlayStation için tasarlanmış bir video oyunundan uyarlanan ve başrollerinde Bella Ramsey ve Pedro Pascal'ın yer aldığ The Last of Us 2. bölümüyle BluTV'de yayına girdi. Peki The Last of Us dizisinin konusu ne? The Last of Us nerede geçiyor? The Last of Us hangi zamanda geçiyor? The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Pedro Pascal kimdir? Bella Ramsey kimdir?.

23 Ocak 2023 - 10:32

Güven Bana filminin afişi yayınlandı!
Güven Bana filminin afişi yayınlandı! Başrollerinde Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım ve Pelin Karahan'ın yer aldığı Güven Bana filminin renkli afişi yayınlandı. Peki Güven Bana filmi ne zaman yayınlanacak? Güven Bana filminin konusu ne? Güven Bana filminin oyuncu kadrosunda kimler var?.

22 Ocak 2023 - 21:31

Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası 3 Mart'ta sinemalarda!
Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası 3 Mart'ta sinemalarda! Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli ve Salih Kalyon gibi isimlerin yer aldığı Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası filmi vizyon için gün sayıyor. Peki Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası filminin konusu ne? Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası'nda hangi oyuncular var? Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası ne zaman yayınlanacak?.

21 Ocak 2023 - 09:54

Exxen
Exxen "Yılın En İtibarlı Dijital Platformu" seçildi! The ONE Awards’da “Yılın İtibarlıları” ödülleri dağıtıldı. EXXEN platformu da ödül kazananlar arasında yer aldı..

20 Ocak 2023 - 17:14

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları tamamlandı!
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları tamamlandı! Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları son buldu. Çeyrek finale kalan takımlar da netleşmiş oldu. ZTK çeyrek final kura çekim tarihi de belli oldu. İşte detaylar!.

20 Ocak 2023 - 16:13

Acun Ilıcalı, Hull City'nin 1. yıl dönümünü kutladı!
Acun Ilıcalı, Hull City'nin 1. yıl dönümünü kutladı! 19 Ocak 2022 tarihinde İngiltere Championship ekiplerinden Hull City'i satın alan Acun Ilıcalı dün bu satın almanın yıldönümü yaptığı paylaşım ile kutladı..

20 Ocak 2023 - 10:50

Netflix, 2023'te yayınlanacak filmlerini açıkladı!
Netflix, 2023'te yayınlanacak filmlerini açıkladı! Netflix, 2023 yılında platforma eklenecek filmleri ve çıkış tarihlerini duyurdu..

19 Ocak 2023 - 11:18

Ben Bu Boşluğu Nasıl BluTV'de şimdi yayında!
Ben Bu Boşluğu Nasıl BluTV'de şimdi yayında! BluTV yeni orijinal mini dizisi ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl' bugün izleyicisiyle buluştu. Peki Ben Bu Boşluğu Nasıl dizisinin konusu ne? Ben Bu Boşluğu Nasıl dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Ben Bu Boşluğu Nasıl dizisi nerede çekildi?.

18 Ocak 2023 - 14:43

Acun Ilıcalı, AcunMedya mezunlarıyla törende bir araya geldi!
Acun Ilıcalı, AcunMedya mezunlarıyla törende bir araya geldi! Acun Ilıcalı, AcunMedya Akademi'nin 4. ve 5. mezuniyet töreninde yüzlerce öğrencisiyle buluştu. AcunMedya'da ne eğitimi veriliyor? Acun Ilıcalı kim? AcunMedya'da hangi bölümler var? AcunMedya Akademi nerede?.

18 Ocak 2023 - 11:31