Yalan Dünya'ya Avrupa Yakası takviyeleri sürüyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya yeni sezona sürpriz oyuncularla girecek.

resim yok
02 Ağustos 2013 - 11:31
Magazin

Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya yeni sezona sürpriz oyuncularla girecek!

 

İşte o isim!


Yalan Dünya'ya Hümeyra'nın ardından katılan ikinci yeni oyuncu ise Rutkay Aziz oldu.

 

Karakterleri

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu, Yalan Dünya'ya katılan usta oyuncu Rutkay Aziz'in dizide Gupse Özay'ın oynadığı Nurhayat karakterinin babasını canlandıracağını yazdı.

 Hümeyra ise dizide Nurhayat'ın annesini canlandıracak.

Bugüne kadar dizide görünmeyen zengin kızı Nurhayat'ın anne ve babası böylece yeni sezonla birlikte seyirci karşısına çıkmış olacak.

 

Daha önceden...

Hümeyra ve Rutkay Aziz, daha önce de yine Gülse Birsel'in yazdığı dizisi Avrupa Yakası'nda da birlikte rol almışlardı.

İşte Eyüboğlu'nun o yazısı:

''Yeni yayın döneminde Yalan Dünya'nın bombası Hümeyra ile Rutkay Aziz’in hayat vereceği 'Nurhayat'ın ailesi olacak. Bakalım 'Rıza' ve ailesi, Gaziantep eşrafından bir kayınpeder ve kayınvalideyle nasıl anlaşacak?

Elele dergisi bu ay “Yalan Dünya”nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’i kapak yapıp, içeride de söyleşisine yer verdi. Söyleşiyi yapan Sinem Gürleyik, “Kadrodan ayrılan isimler oldu. Yeni karakterler eklenecek mi diziye?” diye bir soru yöneltmiş Gülse Birsel’e...

Yalan Dünya”yı yazan Birsel’in bu soruya yanıtı şu: “Evet, iki yeni karakter var. Çok sevilen, müthiş oyuncular. Bir süre sonra açıklayacağız.”

Sinem Gürleyik’in bu söyleşiyi ne zaman yaptığını bilmiyorum. 06 Temmuz’dan önce yapmışsa bir sorun yok, ama sonra yapmışsa ayıp! Çünkü Gülse Birsel’in hâlâ sır gibi saklamaya devam ettiği “Yalan Dünya”ya katılacak iki isimden birini 06 Temmuz’da yazdım.

Yalan Dünya’nın Hümeyra sürprizi” başlıklı yazımı yüzlerce internet sitesi alıp, kullandı. O yüzden “sır”rı, “sürpriz”i falan kalmadı bunun...

Yeni yayın döneminde “Yalan Dünya”nın kadrosuna katılacak o isimlerden birinin kim olduğunu 06 Temmuz’da yazmış biri olarak, diğer ismin de kim olduğunu açıklıyorum şimdi:
[reklam]
O isim de tıpkı Hümeyra gibi “Avrupa Yakası”ndan... Üstelik o dizide en sevdiğim karakter olan, gördüğü her kadına kur yapan (asılan da diyebiliriz) “Bülent” tiplemesini canlandırıyordu.

Kanal D’nin sevilen komedi dizisinin yeni yayın döneminde Hümeyra’dan sonra Rutkay Aziz olacak ikinci bombası...

Gülse Birsel’in vurgusuyla “Çok sevilen, müthiş oyuncular”ın “Yalan Dünya”ya ne olarak katılacağını da yazayım mı?

Hümeyra ve Rutkay Aziz, “Yalan Dünya”da Gupse Özay’ın hayat verdiği “Nurhayat”ın anne ve babasını oynayacak. “Yalan Dünya”yı izleyenler bilir, “Rıza Kocabaş” (Beyazıt Öztürk) ile “Nurhayat” (Gupse Özay) ikinci kez nikah masasına oturdu. “Nurhayat”ın ağabeyi “Bünyamin” bile var “Yalan Dünya”da, ama en mutlu anında ne annesi, ne babası var yanında...

Yalan Dünya” izleyicilerinin Gaziantepli zengin bir ailenin kızı olarak tanıyıp sevdiği “Nurhayat”ın anne ve babası, şimdiye kadar dizinin hayali insanlarıydı. Bilhassa müteahhit babasının adı var, ama kendisi yoktu...

Yeni yayın döneminde “Yalan Dünya”nın bombası Hümeyra ile Rutkay Aziz’in hayat vereceği “Nurhayat”ın ailesi olacak.

Bakalım “Rıza” ve ailesi, Gaziantep eşrafından bir kayınpeder ve kayınvalideyle nasıl anlaşacak?''

 

 

GONCA VUSLATERİ'YE SAVCILIK ŞOKU! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
00ikizler00
Yuh Ali Eyüpoğlu yuuuuh! Sezon Finalini izlede gel O.O