resim yok
24 Mart 2011 - 00:00

atv'den yeni bir dizi

 

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yanyana saf tuttukları Garipler Mahallesi’nde ailesi ile yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. Tövbeler Tövbesi’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

1. BÖLÜM ÖZETİ 

Tövbeler Tövbesi'nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, 
sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla 
tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz...


Ay sonunu zor getiren, ama içleri umut dolu, sıcak, sevimli insanlarıyla Garipler Mahallesi... Kahramanımız Mahir, ailesiyle beraber bu mahallede yaşamakta ve bir gece kulübünde garsonluk yapmaktadır. Aynı mahalleden nişanlısı Fidan'la evlilik hayalleri kurarken, çalıştığı mekandan kovulunca bu planlarını bir süre askıya almak zorunda kalır. Bir yandan Fidan'ı kaybetmemek için uğraşan Mahir, bir yandan da ailesini geçindirmek ve babasının "bir baltaya sap olamadın" tarzı fırçalarıyla boğuşmak zorundadır. Yeniden iş aramaya başlar. Ama malum, ekmek aslanın ağzındadır. Hayat bir süre sonra onun karşısına çok önemli bir fırsat sunacaktır. Ama bu fırsat onun inandığı her şeyden vazgeçmesi anlamına gelmektedir. 

 

1. Bölüm Fragmanı

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları