Zengin ve Yoksul Yavuz (Osman Sonant) kimdir?

atv ekranlarında izleyici ile buluşmak için uzun süredir hazırlıkları yapılan Zengin ve Yoksul dizisinin kadrosu ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Zengin ve Yoksul Yavuz kimdir? Gerçek adı nedir?

Merve Mutlu Dorak
07 Nisan 2019 - 16:37
Yeni Bölüm

atv ekranlarında izleyici ile buluşmak için uzun süredir hazırlıkları yapılan Zengin ve Yoksul dizisinin kadrosu ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Zengin ve Yoksul Yavuz kimdir? Gerçek adı nedir?

Zengin ve Yoksul Yavuz kimdir?

19-04/05/yavuz.jpg

Nefes'in oğludur. Karısı Meral'in de biricik kocasıdır. Aleyna'nın babası olan Yavuz'un geçmişi karanlıktır ve kızı bunu öğrenince babasından nefret edecektir. 

Zengin ve Yoksul dizisinde Yavuz karakterini Osman Sonant canlandırmaktadır. 

Osman Sonant kimdir?

19-04/05/osman-1554465300.jpg

1979 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu, 1997'de Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı eğitimle oyunculuğa ilk adımını attı. 1998'de Ferhan Şensoy yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirdi ve 1999'da girdiği İ.Ü. Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü'nde eğitimini tamamladı. Çeşitli tiyatro oyunlarında, TV dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan Osman Sonant, 2009'da Yeşim Ustaoğlu'nun Altın İstiridye ödüllü "Pandora'nın Kutusu" isimli filmindeki Mehmet karakteriyle 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı. "Alimler ve Sultanlar" isimli sinema filminde Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandırdı.

Zengin ve Yoksul dizisinin konusu ne?

Dram türündeki Zengin ve Yoksul dizisinde, Meral ve Berrin adındaki iki kuzenin verecekleri zorlu mücadele ekranlara taşınacak. Güzeller güzeli Meral zengin ve güçlü olan Erdemli ailesine gelin olur ancak zor günler onu beklemektedir. Meral'i seven kuzeni Berrin de oldukça yoksul bir hayatta mücadele verirken diğer yandan Meral'i kurtarmak için çabalayacaktır. İstanbul'un aynı semtinde iki farklı hayatın işleneceği ve bambaşka hikayelerin de gizemini artıracağı Zengin ve Yoksul dizisi atv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat