Zeynep Tandoğan'a şiddet uygulayan Hazım Körmükçü diziden çıkartıldı!

Sunucu nişanlısı Zeynep Tandoğan'a uyguladığı şiddet haberleri ile gündeme gelen Hazım Körmükçü önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlaması planlanan dizisinin kadrosundan çıkarıldı!

Nurşah
13 Haziran 2018 - 11:41
Magazin

Oyuncu Hazım Körmükçü ile sunucu Zeynep Tandoğan birlikteliği olaylı bir sonla nihayete erdi! Hazım Körmükçü nişanlısına uyguladığı insanlık dışı şiddet olayları ile gündeme gelirken önümüzdeki günlerde yayına girecek olan Ege'nin Hamsisi adlı dizinin kadrosundan da çıkartıldı!

18-06/13/zeynep-tandogan-hazim-kormukcu.jpg

Hazım Körmükçü kadrodan çıkartıldı!

2016 yılından beri beraber olan çift önümüzdeki günlerde nikah masasına oturacaktı. İlk olarak 30 Mayıs olarak planlanan düğün, bazı aksaklıklar sebebi ile ileri bir tarihe ertelenmişti... Hazım Körmükçü adlı oyuncunun bir dizi projesini kabul etmesi ve bununla alakalı çıkan tartışmanın ardından yaşanan olaylar medya gündemine yerleşti.

Sunucu Zeynep Tandoğan o gün ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

Hazım TRT ile bir iş için anlaştı ve İzmir'e yerleşmeye karar verdi. Ve bunları yaparken bana bir şey sormadı. Tartışma bu nedenle çıktı ve beni bu hale getirdi. Biz tanıştığımız zaman Hazım maddi manevi bitik durumdaydı. Ona manevi ve maddi anlamda destek sağladım. Benim sayemde ayağa kalktı...

18-06/13/hazim-kormukcu-egenin-hamsisi.jpg

Tüm bunların yanında Hazım Kömrükçü, Ege'nin Hamsisi adlı dizide canlandıracağı Nuri karakterinden de uzaklaştırılmış oldu. Dizinin kadrosundan çıkartılma sebebi tam olarak belli olmasa da, medya yorumcuları yaşattığı insanlık dışı şiddetin buna sebep olduğunu söylüyorlar...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat