Hata bildir

İskender Altın

Reyting
(2 oy)
8
Doğum: 06 Nisan 1964 (57), Eskişehir
Eğitim : Lisans
7 kişinin favorisi oldu
İskender Altın Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Kahpe Felek, Masumiyet, Cumhuriyet, İtiraf, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Eylül, Sinema Bir Mucizedir, Yağmurdan Sonra, Zincirbozan, Kollama, Doğruluk Ekseni, Kırık Kalpler, Farklı Desenler, Merhaba, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Diriliş...
Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan ayrılana!
Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan ayrılana!
Diriliş Ertuğrul'un sezon finali yaklaştıkça ayrılan oyuncuların sayısı artıyor. Bugüne kadar diriliş ertuğruldan kimler ayrıldı? Hangi oyuncular yollarını ayırdı işte tam liste.

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
sahnesmeracan
inanin sizin karakterinizin hakkini haddinden fazlasiyla veriyorsunuz o diziye can veriyorsunuz baSarilarinizin devamini dilerim.pervin hnmla sizi dizide gÖrmezsek inanin hasta oluruz.mÜkemmel nefis oyuncularsiniz.ayÇin tÜrkiyenin 2 ci tÜrkan Sorayi bunu iÇten samimiyetimle sÖylÜyorum ama dizide Çok pasif durumda Su gÜnlerde sinem karakteri can verdi diziye simge hnm inda hakkini vermek lazim haSim beyde zirveden inmiyor ama adralini yÜkseltip hasta ediyor toplumu bir gÜnde gerÇekten iyi kalpliliGini gÖremeyeceGiz herhalde oGuzun dizide ha varliGi ha yokluGu yÜkÜ doGanla aliye hnm gÖtÜrÜyor haSimin hnm da ali-rabia-ÜÇlÜ silahSÖrler gibi mÜkemmel hele boks yapmasi haSime Çok gÜzel sonuÇta bir dizi mÜkemmel bir dizi seyirci olarak doGanla haSim beyin dizilerde fazla Öne Çikmasi (yüklenilmesi)diGer oyunculari pasifize ve biz seyircileri gerginleStiriyor.tSkler iyi yayinlar.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.