yandex
Akasya Durağı 173. Bölüm Fragmanı Tümünü Göster
Akasya Durağı
Kanal D - 05:30
Kanal D - 05:30
Kanal D - 05:30
Kanal D - 05:30
Kanal D - 05:30
Kanal D - 07:30
Kanal D - 07:30
9.1
161 oy
Yapım yılı : 2008
Yapım şirketi : Erler Film
Yapımcı :
Yönetmen :
Senaryo :
Türleri : Komedi

Konusu

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar. Evlerine ve bütün mal varlıklarına haciz gelmiştir. Aysel’in ve kızının gidecek hiçbir yerleri yoktur. Kemal Beyin intiharını televizyon haberlerinden öğrenen Nuri Bey hemen Aysel’in yardımına koşar. Nuri Bey, yıllar önce Kemal Bey’in özel şoförü olarak çalışmıştır. Sonraları ayrılıp bir taksi durağı kurmuştur. Şimdi Kemal Bey’e ve ailesine olan vefa borcunu ödemek istemektedir. Nuri Bey Aysel ve kızına kendi mahallelerinde eski ama şirin bir ev bulur. Aysel iş aramaya başlar. Eski tanıdıklarının vasıtası ile bir iş bulmayı ummaktadır. Fakat yüksek tahsili ve yabancılı dili olmadığı, bilgisayar kullanmayı da bilmediği için iş bulamaz. Anne kız bu hayat mücadelesinde birbirlerine destek olurlar. Bütün umutlarının bittiği anda yardımlarına yine Nuri Bey koşar. Aysel’e kendi taksi durağında şoförlük işi verir. Aysel’in katılımıyla zaten şenlikli bir yer olan taksi durağı iyice şenlenir. Kimler yoktur ki bu durakta? Tatlı üçkağıtçı Sinan, aksi ve sinirli bir şoför olan Sülüman Türkücü olmak için Güneydoğu’dan gelmiş taksici Seyit geçinmek için ek iş yapan Öğretmen Muzaffer, tıp fakültesinde okuyabilmek için geceleri taksiye çıkan doktor lakaplı Murat ve Karadenizli saf bir çocuk olan çaycımız Ali Kemal.

Aysel ve diğer şoförlerimizin ekmek kavgasını, hüzünlerini ve neşelerini hep birlikte izleyeceğiz.

Akasya Durağı 156. bölüm özet

İpek kaza yapar ve hastaneye kaldırılır. Emre ve duraktakiler hastaneye koşar. Mazhar ve Gülsüm de köyden döner ve hastaneye gelir. İpek’in ölmediğini anlayan Şebnem rahat durmaz ve hastaneye girerek zehirli şırınga ile İpek’i öldürmeye kalkışır. Güven’in Almanya’dan sevgilisi Helga, kucağında Güven’in bebeği ile İstanbul’a gelir ve Güven’i bulur. Çocuğu Güven’e bırakıp bir otele yerleşir. Güven bebeğin üstüne “Sinan çocuğuna biraz da sen bak “di..
351 hayranı var Sen de hayranı Ol Fotoğraflar Videolar

Üye yorumları ( 145 )

 • muhammed_caliskan
  muhammed_caliskan / 6 ay önce
  Çok güzel bir diziyde bee keşke bitmeseydi...
  + -
 • erdal erman amasya
  erdal erman amasya / 9 ay önce
  akasya durağının ZEKİ ALASYA için başı sağolsun allah rahmet eylesin
  + -
 • oğuz ünlü
  oğuz ünlü / 10 ay önce
  Serkan can karakteri çandilçakmi ekipten istiyorum asında istiyorum onarı istiyorum teşekkür ediyorum siz kurdu yorum Batuhan çalık erişma bora .
  + -
 • oğuz ünlü
  oğuz ünlü / 10 ay önce
  leyla yeter karakteri çandilçakmi ekipten istiyorum asıda istiyorum onarı istiyorum teşekkür ediyorum siz kurdu yorum ayça inci doğa Rutkay .
  + -
 • oğuz ünlü
  oğuz ünlü / 11 ay önce
  müge Ayşe karakteri çandiliçakim ekipten istiyorum onarı istiyorum teşekkür ediyorum siz kurdu yorum güzide Arslan Büşra Ertürk .
  + -
 • Halim
  Halim / yıllar önce
  TİMUR ACAR GİRDİ NEŞE KATTI
  + -
 • azat
  azat / yıllar önce
  bu filminen kızgını osman
  + -
 • güvene güven gerisini boşver
  güvene güven gerisini boş ver
  + -
 • oğuz ünlü
  oğuz ünlü / yıllar önce
  ışıl Ahsen karakterli çandilcakmi ekipten istiyorum asında istiyorum onarlı istiyorum teşekkür ediyorum siz kurdu yorum özlem balcı yağmur ün .
  + -
 • azat
  azat / yıllar önce
  yolla bir taksi yolla
  + -