Gizlilik

Diziler.com üzerinde örf ve adetlere aykırı, ahlaksız, saldırgan, tahrik edici, kırıcı yorumlar kural dışıdır ve tespiti halinde uyarıya gerek görülmeden hesabınız kapatılabilir ve bilgileriniz "karaliste"ye alınarak siteye tekrar üye olmanız engellenebilir.

Diziler.com üzerinde kayıtlı bulunan şahsi bilgileriniz, üçüncü şahıslara pazarlanmaması konusunda güvence altındadır.

Diziler.com üzerinde yer alan her türlü yazılı ve görsel malzeme (dizi bilgileri, resimler, haberler, listeler... gibi) belirli kaynaklardan (TV kanallarının, dizilerin websiteleri veya haberlerin yayınlandığı websiteleri, ajanslar, yapımcı şirketler... gibi) alınmıştır. Bu malzemelerin kaynak gösterilmeksizin başka yerlerde kullanılması ve yayınlanması; gerek Diziler.com, gerekse kaynak teşkil eden kurum ve kuruluşlar açısından kesinlikle yasaktır.

Diziler.com üzerinde hakkınızda yasal mercilere yapılan bir şikayet sonucunda, yasal merciler tarafından istenildiği taktirde şahsi bilgileriniz ve / veya site kullanımınızla ilgili tüm bilgiler verilebilir. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir.