Kalbimdeki Deniz 38. Bölüm Fragmanı
Kalbimdeki Deniz 38. Bölüm Fragmanı Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği KUTSİ'nin başrollerini oynadığı FOX tv'nin sevilen dizilerinden olan "Kalbimdeki Deniz" dizisi 38. bölüm tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle. Kalbimdeki Deniz her hafta cumartesi günü ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümleri FOX ekranlarında....
Yeni Gelin 18. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 18. Bölüm Fragmanı Show tv ekranlarının gülen yüzü her hafta Cumartesi günü ekranlara gelen "YENİ GELİN" dizisinin 18. bölüm tanıtım fragmanı şimdi sizler için sitemize eklendi. Yeni Gelin dizisi her hafta izleyicisini mutlu etmeyi başaran ender dizilerden yeni sezonu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni Gelin 18. bölüm tanıtım....
Fazilet Hanım ve Kızları 16. Bölüm Fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 16. Bölüm Fragmanı Star tv'nin en popüler dizilerinden olan "Fazilet Hanım ve Kızları" 16. bölüm tanıtım fragmanı ile şimdi sizler için diziler.com'da.. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümleri bilindiği üzere her hafta sonu Cumartesi günü ekranlara geliyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölümü ile (16. bölüm) gelecek hafta....
Kayıtdışı 2. Bölüm 2. Fragmanı
Kayıtdışı 2. Bölüm 2. Fragmanı Karga Seven Pictures yapımın üstlendiği ve ilk bölümden itibaren büyük bir kitlenin dikkatini çeken dizi Kayıtdışı 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanda iş adamı Ekrem ile karşı karşıya kalan Ali Kemal ne yapacak? Tüm silahlar onu hedef alırken Ekrem'i vuracak mı? 2. Bölümün tamamı saat 20:00'da Fox Tv....
Sevda'nın Bahçesi 2. Bölüm Fragmanı
Sevda'nın Bahçesi 2. Bölüm Fragmanı Emre Kınay ve Sibel Can'ın başrollerini paylaştığı "Sevda'nın Bahçesi" dizisinin 2. bölüm 1. tanıtım fragmanı şimdi sizler için sitemize eklenmiştir. Sevda'nın Bahçesi dizisinin ilk bölümü cumartesi günü sizlerle olacak. Kanal D ekranların da yayınlanacak olan Sevda'nın Bahçesi dizisine şimdiden başarılar dileriz..
Dolunay 13. Bölüm 2. Fragman
Dolunay 13. Bölüm 2. Fragman Star tv'nin sevilen dizisi Dolunay'ın 13. bölüm 2. tanıtım fragmanı şimdi sizler için sitemize eklenmiştir. Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı DOLUNAY dizisi izleyicisi tarafından tam not almaya devam ediyor..
Çember 7. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon)
Çember 7. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon) Çember 7. bölüm fragmanı az evvel yapımcı firma tarafından youtube kanalından yayınlandı. Çember 7. bölümü ile kaldığı yerden son sürat devam ediyor. Bu çarşamba kaldığı yerden Star TV'de devam edecek..
Aşk ve Mavi 34. Bölüm Fragmanı
Aşk ve Mavi 34. Bölüm Fragmanı Emrah İpek ve Burcu Kıratlı'nın başrollerini paylaştığı atv'nin en sevilen dizilerinden olan Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı. AŞK VE MAVİ 34. bölüm tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle.. Aşk ve Mavi dizisi 34. bölümü ile gelecek hafta cuma günü atv'de..
Şevkat Yerimdar 18. Bölüm Fragmanı
Şevkat Yerimdar 18. Bölüm Fragmanı FOX tv ekranlarının yüzleri güldüren dizisi Şevkat Yerimdar 18. bölüm tanıtım fragmanı ile ilk olarak her zaman olduğu gibi sizler için diziler.com'da. Şevkat Yerimdar yeni bölümleri ile yeni sezon da her hafta fox tv'de..
Arka Sokaklar 450. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 450. Bölüm Fragmanı Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi olma ünvanını elinde bulunduran Arka Sokaklar dizisi 450. bölüm tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle.. Arka Sokaklar 450. bölüm'de neler olacak? işte ufak bir ipucu: Bedran ve Mesut yeniden karşı karşıya geliyor! Ekip, Bedran'ı yakalayabilecek mi?.
No: 309 61. Bölüm 2. Fragmanı
No: 309 61. Bölüm 2. Fragmanı Fox tv'de yayınlanan NO: 309 dizisinin 61. bölüm 2. tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir'İn paylaştığı No: 309 dizisi yeni bölümü ile gelecek hafta çarşamba günü FOX tv de olacak..
İstanbullu Gelin 18. Bölüm Fragmanı
İstanbullu Gelin 18. Bölüm Fragmanı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin 18. bölüm tanıtım fragmanı ile ilk olarak şimdi sizlerle.. İstanbullu Gelin 18. bölümü ile gelecek hafta Cuma günü star tv de olacak..
Meryem 9. Bölüm 2. Fragmanı
Meryem 9. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D ekranlarında çarşamba günü yayınlanan Meryem dizisi 9. bölüm 2. tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle.. Meryem dizisi her hafta çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Meryem 9. bölüm'ünde neler olacak işte bir kaç ufak ipucu : Güçlü, Burcu'ya saldıranın peşinden giderken vuruluyor! Kötü....
Türk Malı 8. Bölüm Fragmanı
Türk Malı 8. Bölüm Fragmanı Star tv'nin eğlenceli komedi dizisi "TÜRK MALI" 8. bölüm tanıtım fragmanı ile şimdi siz dizi severler için sitemize eklenmiştir. Başrollerini Şafak Sezer, Hamdi Alkan, Burcu Biricik ve Anıl İlter paylaştığı Türk Malı dizisi 8. bölümü ile gelecek hafta çarşamba günü Star tv'de..
Payitaht Abdülhamid 2. Sezon 3. Tanıtım Fragmanı
Payitaht Abdülhamid 2. Sezon 3. Tanıtım Fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sultan Abdülhamid Han'ın hayatının kesitlerini konu alan dizi "Payitaht Abdülhamid" yeni sezon 3. tanıtım fragmanı ile şimdi sizlerle. Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon bölümleri gelecek hafta cuma gününden itibaren TRT 1 ekranlarında olacak..