yandex
Gecekondu
10
1 oy
Yapım yılı : 2010
Türleri : Komedi

Konusu

Durdu, kendisinden birkaç yaş büyük ağaneyi Dalyan ve dedesi Eşref'le İstanbul'un Paşabahçe semtinde bir gecekonduda yaşamaktadır. Anne ve babasını çok küçük yaşlarda kaybeden Durdu ve Dalyan, dedeleri tarafından büyütülmüşlerdir. Durdu'nun ağabeyi Dalyan; işi gücü olmayan, tüm gününü internette erotik sitelerde film izleyerek geçiren biridir.

Durdu'ysa büyük bir televizyon kanalında çaycı olarak çalışmaktadır. Tüm ailenin geçim kaynağı dedenin emekli maaşıyla Durdu'nun sigortası ve maaşıdır.
Durdu, bir gün, çalıştığı televizyon kanalının genel yayın yönetmenin odasına çay bırakmak üzere iken kanalın en ünlü şovmeninin kovulduğuna kulak misafiri olur. Odaya girip girmemekte tereddüt yaşayan Durdu, kapının aniden açılmasıile kendini bir anda yeni kariyerinin ilk basamağında bulur. Son dönemde talepleri iyice artan eski şovmeni kovan genel müdür, sıfırdan yeni bir star yaratabileceğini herkese ispat etmek için içeri ilk giren kişiyi kanala şovmen yapacağını iddia etmiştir ve bu şanslı kişi o an çay bırakmak için orda bulunan Durdu olmuştur.
7 hayranı var Sen de hayranı Ol Fotoğraflar Videolar

Üye yorumları ( 0 )

  • Hiç yorum bulunamadı, ilk yorumu yazmak ister misin?