22 Ekim 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
23 Ekim 2014 - 12:45
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Yılanların Öcü mü, Benim Adım Gültepe mi, Kaçak Gelinler mi, Hayat Yolunda mı, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Kadim Dostum mu, Aşktan Kaçılmaz mı, Yetim Gönüller mi, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE YİNE AYNI!

Tüm kişiler kategorisi genel klasmanda günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Böylelikle hem dizi kategorisinde hem de genel klasmanda liderliği alan Güzel Köylü başarısını sürdürdü.

Dizinin takipçileri ise şöyle sıralandı: İstikrarlı grafiği ile dikkat çeken Show TV'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü, Star Ana Haber, Beni Affet, Ece Üner ile Show Haber, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Kara Para Aşk, Benim Adım Gültepe, Zengin Kız Fakir Oğlan, Deniz Yıldızı, ve İki Dünya Arasında.

Hayat Yolunda üçüncü bölümüyle 14., Fox TV dizisi Kadim Dostum 26., yeni kanalında ekran macerasını sürdüren Kaçak Gelinler 28. ve Aşktan Kaçılmaz ise 38. sırada yer aldı.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞİKLİKLER VAR!

Kara Para Aşk, geçtiğimiz haftanın birincisi Güzel Köylü'yü bu hafta geçmeyi başardı ve zirveye kuruldu. Güzel Köylü, Hayat Yolunda, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Benim Adım Gültepe ise bu dizileri takip eden yapımlar.

Diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Beni Affet, Yılanların Öcü, Deniz Yıldızı, Kadim Dostum ve Kaçak Gelinler.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
itouch
Bence izleme sıralaması konulara göre klasmanlı olmalı misal haberler ayrı klasmanda diziler ayrı klasmanda Show lar da ayrı klasmanda sıralanmalı,

facebook yorumları