24 Eylül 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
25 Eylül 2014 - 11:34
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Benim Adım Gültepe mi, Yılanların Öcü mü, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, O Ses Çocuklar mı, Beni Affet mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE REKABET KIZIŞIYOR!

Yaz tatilinden dönen diziler ve ekran macerasına yeni başlayan dizilerin reyting listelerine girmeye başlamasıyla birlikte reyting mücadelesi her hafta daha da kızışıyor!

Tüm kişiler kategorisi genel klasmanda günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Böylelikle hem dizi kategorisinde hem de genel klasmanda liderliği alan Güzel Köylü başarısını sürdürdü.

Dizinin takipçileri ise şöyle sıralandı: atv'nin ikinci sezonuyla ekranlara geri dönen dizisi Kara Para Aşk, Show TV'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü,  Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden Benim Adım Gültepe, Beni Affet, Deniz Yıldızı ve Zengin Kız Fakir Oğlan.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞTİ!

AB kategorisinde bu hafta zirvede değişiklikler var! Geçtiğimiz hafta bu kategoride zirveyi oldukça zorlayan ancak ikincilikte kalan Kara Para Aşk bu hafta AB'nin lideri durumunda. Güzel Köylü ve Zengin Kız Fakir Oğlan ise bu diziyi takip eden yapımlar.

Benim Adım Gültepe bu dizilerin takipçisi olurken diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Yılanların Öcü, Beni Affet ve Deniz Yıldızı.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

15-21 EYLÜL HAFTASININ EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ HANGİLERİ OLDU?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları