resim yok
01 Mart 2012 - 00:00

 

Akciğerinde iyi huylu küçük bir kitleye rastlandığı ortaya çıkan Türk sinemasının efsane ismi Kadir İnanır (63), bugün saat 10.00’da ameliyata alınacak
 
 
Önceki gün de Memorial Hastanesi’nde uzun süredir ertelediği bel fıtığı ameliyatını olan İnanır’ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. İnanır’ın yakınları cuma günü akciğerindeki kitlenin alınacağını açıklamıştı. Ancak operasyonun bir gün önceye alındığı öğrenildi. İnanır’ın operasyonunu göğüs hastalıkları konusunda dünyaca ünlü hastanelerde de çalışmalar yapan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. Kamil Kaynak yapacak.
 
Başbakan ve bakanlar aradı
Bir süre önce sigarayı bırakan İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay gibi devlet büyükleri de bilgi aldı. 
 
 
İnanır’ın bel fıtığı operasyonunu yapan Prof. Dr. Yunus Aydın akciğer kanserinin vücuda sıçradığı iddialarını yalanladı ve “Yaptığımız bel fıtığı operasyonunun akciğer kanseriyle ilgili metastastan kaynaklandığı iddiası dolaşıyor ama hakikaten öyle bir şey yok. Sağlık durumu iyi olmasa üst üste iki operasyon yapmayız.” dedi.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları