resim yok
22 Şubat 2012 - 00:00

 

Ali Sunal, spiker Bahar Feyzan'la Selanik-İstanbul uçağında samimi şekilde görüldü.
Gökçe Bahadır'la boşanmaya hazırlanan Ali Sunal, spiker Bahar Feyzan'la Selanik'e gitti. Önceki gün TK 1881 sefer sayılı 12.45 Selanik- İstanbul uçağıyla Türkiye'ye dönen ikilinin samimiyeti dikkat çekti. Sunal ile Feyzan'ın Selanik'te 5 gün tatil yaptıkları iddia ediliyor.
 
GÖKÇE İLE ARALARI AÇILMIŞTI
Ali Sunal ile Bahar Feyzan, 2010 yılında İstinyePark'ta yemek yerken görüntülenmişti. Sunal'ın, o zaman sevgilisi olan Gökçe Bahadır'la ilişkilesinde sorun yaşadığı bir dönemde gerçekleşen bu buluşma, dedikodulara neden olmuştu. İkili, görüntülenmelerine ise büyük tepki göstermişti.
 
'KOLONYA KOKUSUNA DAYANAMIYORUM'
24 TV'de çalışırken 2009 yılının Kasım ayında verdiği bir röportajda "Beni en çok limon kolonyası kullanan bazı konuklar zorlar. Dayanamıyorum, burnumun direği sızlıyor, konudan da kopuyorum, yayından da" dediği için iş akdi feshedilen Bahar Feyzan, kanala açtığı işe iade davasını kazanmıştı.
 
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları