Arka Sokaklar'da düğün var!

Arka Sokaklar dizisinde düğün var!

resim yok
27 Haziran 2014 - 13:44
Yeni Bölüm

Arka Sokaklar dizisinde düğün var!

Kanal D'de ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde büyük sürpriz...

Kanal D'nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve Gülcan Arslan'ın oynadıkları sevilen dizisi 'Arka Sokaklar' yarın akşam sezon finali yapıyor.

 

SÜRPRİZLERLE DOLU SEZON FİNALİ

Peki sezon finali bölümünde izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor?

Leyla, Murat ile buluşmaya gitmektedir. Bir taksi çevirir ve biner. Taksici Furkan serserinin tekidir. Yol boyu Leyla'yı alenen taciz eder. Leyla sürekli alttan alır. Furkan kilit cümleyi ağzından kaçırır. Çıkalım eğlenelim iki de roket atarız der.

Leyla roketin ne olduğunu öğrenir. Malı nereden bulduğunu öğrenip, satanları yakalamaktır amaç. Furkan, Leyla'nın polis olduğunu anlamaz. Leyla durumu mesajla Murat'a bildirir. Akşam buluşma planları suya düşer. Bir torbacının peşine takılırlar.

Mehmet, bir markette çalışmaya başlar. Dava da devam etmektedir. Ancak maden şirketinin sahiplerinin duracağı yoktur. Şirketin avukatı Faruk, adamı Nedim'e, davaya devam edenleri ister iyilikle ister zorla geri çekmelerini sağlamasını ister.[reklam]

En güçlü ve direnen isim Mehmet'tir. Nedim, Mehmet'in karşısındadır. Gözü dönmüş, her şeyi yapmaya hazırdır. Mehmet ise geri adım atmaz. Nedim, Esma ve çocukların içinde olduğu sırada evlerini yaktırır. Ekip, Esma ve çocukları kurtarmanın, Nedim ve Faruk'u yakalamanın peşine düşer.

Ömer, babasına Leyla ile evlendikleri zaman onun annesi mi olacağını sorar.  Murat bu duruma o kadar güzel bir açıklama yapar ki, arkada konuşmaları duyan Emel,  Murat ile gurur duyar. 

 

DÜĞÜN ZAMANI

Leyla son gelinlik provasına Muzo ve Aylin ile gider. Ekip için artık  düğün zamanıdır. Mutlu olma zamanıdır.

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 28 Haziran Cumartesi saat 21.00'de Kanal D'de...

 

SEZON FİNALİ FRAGMANI (Tıkla-izle)

 

'ARKA SOKAKLAR'DA ÖNEMLİ KARAKTERLER DİZİDEN AYRILIYOR! İŞTE DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Uğur Pektaş, Arka Sokaklar dizisine dönecek mi?

facebook yorumları