resim yok
18 Mayıs 2013 - 00:00

Büyük final gerçekleşti!

Behzat Ç. finalini Sakarya Caddesi'nde izlediler

Türk televizyonlarına üç senedir damgasını vuran efsane dizi Behzat Ç. Cuma akşamı yayınlanan 96. bölümüyle ekrana veda etti.

 

Dev ekrandan izlediler


Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nin nefesleri kesen finali ise dizinin geçtiği ve özdeşleştiği Ankara'da Sakarya Caddesi'ne kurulan dev ekrandan binlerce kişi tarafından izlendi.

 

Adeta hayat durdu

Sakarya Caddesi'nde toplanan binlerce kişi efsane dizinin son bölümünü büyük bir heyecanla izlerken, caddede adeta hayat durdu.

Türk televizyon tarihine damgasını vuran dizilerden olan Behzat Ç'nin finali de Ankara'ya damgasını vurdu.

Final bölümünün özeti şöyle:

Behzat Ç., Şule'nin açığa çıkmasından sonra büyük bir ikilem yaşamaktadır. Şule, yaptıklarının hesabını vermeye yaklaşmıştır ama Behzat Ç., kızını yalnız bırakmak istememektedir. Cinayet Büro, Behzat'ın durumdan haberdar olup olmadığını dahi bilmemektedir. Emre ise, Şule'nin yakalanması için son hamlesini gerçekleştirmek üzeredir.
[reklam]
Diğer yandan, Barbaros ve Muzaffer, son ve büyük bir hamle yapmak üzere kolları sıvarmışlardır. Önlerinde büyük ama zorlu bir hesaplaşma vardır.

Behzat Ç., bir yandan Şule'yi korumaya çalışırken, diğer yandan Barbaros ve Muzaffer'i yakalamaya çalışacaktır. Behzat Ç., bütün bu koşuşturma içinde hiç beklemediği bir sona doğru ilerlemektedir.

FİLM ÖNÜMÜZDEKİ SEZON VİZYONDA

Ekip büyük finalin ardından dizinin ikinci sinema filmi Behzat Ç. - Ankara Yanıyor'un çekimlerine başlayacak.

Çekimleri Kıbrıs ve Ankara'da yapılacak olan film, önümüzdeki sezon vizyona girecek.

 

BEHZAT'IN 'Ç'Sİ NE ANLAMA GELİYOR? DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları