resim yok
29 Nisan 2013 - 00:00

Bir Aşk Hikayesi dizisi hayranlarına kötü haber!..

 

Bu hafta yok!


FOX TV'de yayınlanan Bir Aşk Hikayesi dizisi bu hafta yayınlanmayacak...

 

07 Mayıs'ta

Bir Aşk Hikayesi'nin yeni bölümü 07 Mayıs 2013 Salı günü ekranlarda olacak!..

 

Yayın akışı değişikliği

Bir Aşk Hikayesi'nin yayınlanmamasıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, FOX TV'nin internet sitesinde yayın tarihi 07 Mayıs 2013 olarak görünüyor...

6. bölümde neler olacak?

“Bana sarma yap, sonra gitmene izin vereceğim” Korkut Ali ve Ceylan için her şeye rağmen yaşanacak güzel anların başlangıcıdır bu cümle… Belki de itiraf edemedikleri ve kolay kolay da edemeyecekleri o hayaller kurduran aşkı nihayet yaşarlar.

Korkut Ali kalbinin sesine hayır diyemezken diğer yandan intikamının peşinden gitmekten de geri duramaz. Eda’yla tehlikeli yakınlaşması hızla ilerler. Eda hayatına giren bu gizemli adama giderek daha fazla bağlanır.

Tolga’ysa Eda’nın hayatındaki bu gizemli adamın Korkut Ali olduğundan habersiz peşine düşer. Bu durum anne oğul arasındaki gerginliği arttırır. Gönül biricik oğlunun yıkılışını izlerken Korkut Ali de annesinin gözyaşlarına tanık olur.

Ve nihayet bu intikam oyununa son vermek ister. Ama bunun için Ceylan’ın ona söyleyeceği tek bir söze ihtiyaç vardır. Ceylan o sözü Korkut Ali’ye söyleyebilecek mi?
 

 

BİR AŞK HİKAYESİ'NDE AŞKIN İLK KIVILCIMLARI NASIL BELİRDİ? İŞTE DETAYLAR!

 

BİR AŞK HİKAYESİ 6. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları