Diriliş'te Ertuğrul'a hain plan!

Diriliş Ertuğrul 5. ve yeni bölümüyle bu akşam 19.55'te TRT 1'de...

resim yok
14 Ocak 2015 - 10:54
Yeni Bölüm

'Diriliş Ertuğrul' 5. bölümde Ertuğrul'a hain plan!

Diriliş Ertuğrul 5. ve yeni bölümüyle bu akşam 19.55'te TRT 1'de...


Olayları bilmeden Halep yolunda ilerleyen Ertuğrul ve Halime, peşindeki adamların hain bir plan hazırladıklarından habersizdir.

Diriliş Ertuğrul tekrarsız yayınlanacak yeni bölümüyle bu akşam TRT 1'de yayınlanacak. İşte diziyle ilgili son detaylar, bilgiler, ve fragman.

 

HAİN PLAN!

Ekranın ilgiyle izlenen Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunu anlatan 'Diriliş Ertuğrul’un bu akşamki yeni bölümünde; Obada Halep'e gitmek için hazırlıklar yapılırken Süleyman Şah'ın hastalığı obaya ateş gibi düşmüştür.

Süleyman Şah, beratı ve Halimeleri Halep'e götürme görevini Gündoğdu'ya verdiyse de Gündoğdu bu görevi Ertuğrul'a devretmiştir.

Kurdoğlu'nun çadıra yapacağı baskından önce Ertuğrul onları obadan çıkmayı başarmış, Kurdoğlu ise çadırda Gündoğdu'yla karşı karşıya kalmıştır.

Halep yolundaki Ertuğrul, peşindeki adamları fark eder fakat bu adamların hain bir planın parçası olduğundan habersizdir.[reklam]

Obada Kurdoğlu ve Gündoğdu arasındaki gerilim giderek büyümektedir. 

 

5. BÖLÜM ÖZETİ

Obada Halep'e gitmek için hazırlıklar yapılırken Süleyman Şah'ın hastalığı obaya ateş gibi düşmüştür. Süleyman Şah, beratı ve Halimeleri Halep'e götürme görevini Gündoğdu'ya verdiyse de, Gündoğdu bu görevi Ertuğrul’a devretmiştir. Kurdoğlu'nun Halimelerin çadırına yapacağı baskından önce Ertuğrul onları obadan çıkmayı başarmış, Kurdoğlu ise çadırda Gündoğdu'yla karşı karşıya kalmıştır.Halep yolundaki Ertuğrul, peşindeki adamları fark ettiğinde onların karşısına dikilir.
 
Bu adamların hain bir planın parçası olduğundan habersizdir. Öte yandan obada Kurdoğlu ve Gündoğdu arasındaki gerilim giderek büyümektedir. Kurdoğlu'nun hain planı obayı büyük bir gerilime sürükler. Ertuğrul, gerçekten peşindeki obanın alplerini öldürmüş müdür?

 

YENİ TUZAKLARA...

Veba denen illet ise obanın hayvanları arasında sinsice yayılmaktadır. Durumu fark eden Akçakoca, durumdan Gündoğdu'yu haberdar eder. Tüm bu olanlardan habersiz Ertuğrul ve Halime ise Halep yolunda kendilerini bekleyen yeni tuzaklara doğru sürüklenmektedir.

 

 

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları