resim yok
03 Mayıs 2012 - 00:00

 

Ayçin İnci’nin, Sarp Levendoğlu ile ilişki yaşadığı iddia edildi

Olay iddiaya göre şöyle gelişti: Ayçin İnci ile beş sene önce evlenen Ahmet Mümtaz Taylan’ın evlilikleri 2011 yılının sonlarına doğru çatırdadı. O sıralarda Eskişehir’de çekilen Mor Menekşeler dizisinde oynayan İnci, rol arkadaşı Sarp Levendoğlu ile yakınlaştı. İnci, bunun üzerine Eskişehir merkezdeki evinden Levendoğlu’nun Umut Kurt’la beraber oturdukları Riverside Ilgaz evlerine taşındı. Önceleri şehrin popüler mekanlarından Kafepi’ye giden iki oyuncu, samimiyetlerinin dikkat çekmesi üzerine İnci’nin evinde buluşmaya başladılar. Bu yakınlaşma Antalya Televizyon Ödülleri gecesinde de devam etti. İnci dedikoduların önüne geçmek için Taylan'la törende kol kola poz vererek kafaları karıştırdı. Hatta “Yeniden barışıyorlar” söylentisine de göz yumdu. Fakat Eskişehir’e döndükten sonra Levendoğlu ile ilişkisine kaldığı yerden devam etti. Levendoğlu’nunsa üç senedir oyuncu Begüm Birgören ile aşk yaşadığı biliniyor.

 

Vatan Gazetesi'nin haberine göre İnci dedikodular hakkında “Sarp benim dizi arkadaşım. Ben de o sitede oturuyorum. Biz her zaman birbirlerinin evine giren çıkan dostuz. Sarp’la iki oyuncu, dost olarak samimi görülmemiz normal” derken Taylan’la boşandığını ilk kez açıklayarak "Evet boşandık. Ama şu an çok iyi dostuz” dedi.

Levendoğlu ise “Ayçin yalnız kalmasın diye oradaki evi Ahmet Ağabey tuttu ona. Samimi dediğiniz ne olabilir bilmiyorum ama üç sefer gittim, ikisinde Ahmet Ağabey oradaydı. Diğerinde kalabalıktık. Bizim Begüm’le ilişkimiz devam ediyor. Ama ben ilişki değil insanlık hakkında konuşmayı tercih ederim” diye konuştu.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları