'Güzel Köylü' bu akşam başlıyor!

Güzel Köylü dizisi başlıyor!

resim yok
25 Haziran 2014 - 13:42
Yeni Bölüm

Güzel Köylü dizisi başlıyor!

Star TV’nin iddialı yaz dizisi Güzel Köylü ilk bölümüyle bu akşam başlıyor.


Güzel Köylü dizisi konusu ne? Güzel Köylü dizisi kimler rol alacak? Güzel Köylü dizisi kim oynuyor? Güzel Köylü hangi kanalda ne zaman yayınlanacak? Diziden ilk fragman..

 

BU AKŞAM BAŞLIYOR

Gizem Karaca'nın başrolünde oynadığı yeni dizi Güzel Köylü, 25 Haziran Çarşamba günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında başlıyor.

 

İLGİNÇ HİKAYE

Peki ilk bölümde izleyicileri neler bekliyor?

İşte ilk bölümde yaşanacaklara kısa bir bakış:

İstanbul'un keşmekeşinden bunalan Gül (Gizem Karaca) yeter artık deyip İstanbul'u terk edip Muğla'ya, Güzelköy'e yerleşiyor. Gül'ün İstanbul'u terk edişindeki tek neden elbette bu değil. Çünkü evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan'ın (Mehmet Ali Nuroğlu) ihanetine uğradığını düşünüyor.

Dünyası yıkılan Gül'e aynı gün Güzel Köy'den İstanbul'a gelen Cemal (Berk Cankat) tarafından bir mektup getiriliyor. Gül mektubu okuyunca Güzelköy'de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana'nın (Zerrin Sümer) varlığından haberdar oluyor. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül'de, Cemal’in getirdiği mektup rehber oluyor.[reklam]

Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde buluyor. Çünkü Cemal, babası Hüsnü'nün (Ahmet Mümtaz Taylan) zoruyla evlendirilmek istediği köylü kızı Kamuran'a (Esin Civangil) nikah masasında 'Hayır' diyor ve köy karışıyor.

 

İŞLER KARIŞIYOR

İstanbul'un karmaşasından kaçıp huzura gittiğini sanan Gül, daha da karmaşık bir yere geldiğini sanınca geri dönmek istiyor ancak bu sefer de İstanbullu sevgilisi Kaan'ın peşinden köye geldiğini görünce O'na inat köyde yaşamaya karar veriyor.

Zamanla aslında köyün çok da güzel bir yer olduğunu anlayan Gül, köylü Cemal'e gönlünü kaptırınca olanlar oluyor. Cemal'in nikah masasında hayır demesinin sebebinin de kendisi olduğunu öğrenince köyde dillere destan yepyeni bir aşk başlıyor.

25 Haziran Çarşamba Günü Saat 20:00'de Star'da…

 

 

GİZEM KARACA'YA BÜYÜK ŞOK! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları