Hangi ünlü oyuncular bedelli askerliği bekliyor?

resim yok
15 Kasım 2011 - 00:00

 

Askerliğini yapmayan ünlü isimler, büyük bir heyecanla Bakanlar Kurulu'ndan çıkacak kararı bekliyor.
Sanat dünyasının ünlü erkeklerinin şimdilerde tek gündemi bedelli askerlik oldu. Bugün Bakanlar Kurulu'nda masaya yatırılması beklenen bedelli askerlikte en çok merak edilen ise yükümlülük yaş sınırının ne olacağı.
 
3 farklı yaş sınırı gündemde; 26, 30 ya da 32. Çıkması muhtemel bedelli askerlikten yararlanabilecek ünlüler arasında Kenan Doğulu (37), Yalın (31), Gökhan Özen (32), Murat Dalkılıç (28), Murat Boz (31), Kıvanç Tatlıtuğ (28), Tolga Karel (33), Sarp Apak (30), Tolgahan Sayışman (30), Mete Horozoğlu (36), Burak Özçivit (27), Yağmur Atacan (28) da var. Vatani görevini henüz yapmayan ünlü isimler bedelli askerliğe sıcak bakıyor.
 
İşte ünlü isimlerin konuyla ilgili yorumları:
 
Mete Horozoğlu: İşim gereği herhangi bir konuda açıklama yapmam yasak ama şunu söyleyebilirim; Türkiye'de askerden kaçamazsınız, öyle bir şey yok.
 
Kenan Doğulu: Bedelli çıkarsa tabii ki de faydalanırım.
 
Onur Şan: 2013'e kadar tecilliyim. Her Türk genci gibi biz de yasal haklarımızı kullanarak bazen askerliği hayatımızın akışına göre düzeliyebiliyoruz. İşimin durumuna göre bedelli yapabilirim ancak gönlümden en çok geçen kısa dönem askerlik yapmak. Çünkü askerliği yaşamak istiyorum.
 
Murat Boz: Menajeri konuyla ilgili olarak "Murat'ın okulu hala devam ediyor. Bedelli yasası çıkınca nasıl bir karar verir bilemeyiz" dedi.

Kaynak: televizyongazetesi.com

facebook yorumları

haber yorumları

( 1 yorum )
resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
efsanemsensin
efsanemsensin 22 Kasım 2011 - 06:10 Bu yorumu bildir
görevini henüz yapmaması bedelliği bekliyor anlamına gelmez gökhan özen ben bedelli askerliği bekliyorum diye bir cümle kullanmadı ama maşşallah onun yerine herkes o söylemiş gibi her yere yazmış her yerde yalan haberler gökhan özen diğerleri gibi keyfiyen gitmemmezlik yapmıyor!