'Hayat Yolunda'da final zamanı!

'Hayat Yolunda' adlı dizi ekrana veda ediyor.

resim yok
14 Ocak 2015 - 15:07
İptal - Onay

Kanal D'de bir dizi daha bitiyor!

'Hayat Yolunda' adlı dizi ekrana veda ediyor.


Yapımcılığını D Productions'ın, yönetmenliğini ise Feride Kaytan'ın üstlendiği; başrollerini Nur Fettahoğlu, Engin Öztürk, İlker İnanoğlu, İpek Karapınar, Yıldıray Şahinler, Sinem Öztürk, Burak Yamantürk ve Ceyda Tepeliler'in paylaştığı 'Hayat Yolunda' dizisi ekrana veda ediyor.

 

13. BÖLÜM İLE VEDA EDİYOR

Dizi, 14 Ocak Çarşamba akşamı yani bu akşam 23.15'te yayınlanacak olan 13. ve final bölümüyle son defa ekranda olacak. 

 

MALUM SEBEP

Hayat Yolunda dizisi reytinglerde istenilen sonucu elde edememiş ve kanal yönetimi final kararı almıştı.

Hayat Yolunda'nın finalinde Veysel Hoca'nın öğrencilerine büyük bir sürprizi olacak.

 

NELER YAŞANACAK?

Herkes büyük bir endişeyle Yelda'nın uyanmasını bekler. Şafak, Yelda'nın onun için hayatını ortaya koymasından dolayı vicdan azabı çekmektedir ve söyledikleri yüzünden kendini affetmez.[reklam]

Sağlık Bakanlığı, Melis yüzünden Şafak'a soruşturma açar. Melis'e kendi diliyle cevap vermek isteyen Şafak'ın eline büyük bir koz geçer. Alp'e gözdağı veren Şafak'ın planı Melis'ten tamamen kurtulmaktır.

Alp, Melis'e büyük bir oyun oynar, Kandırıldığının farkına varan genç kadının gözü döner. Hırslarının kurbanı olan Melis, her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Şafak'tan hesap sorar.

 

SÜRPRİZ GELİYOR!

Ancak intikam için kalkıştığı delilik ikisinin de hayatını tehlikeye atar. Şafak, Melis'in bebeğini kurtarmak için büyük bir mücadele verir. Şafak'la bir geleceği olmayacağını anlayan Alp geri adım atar. Veysel Hoca'nın ise öğrencilerine hiç beklemedikleri bir sürprizi vardır.

 

 

'KARADAYI'DA ŞOKE EDEN SAHNE! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları