resim yok
10 Kasım 2012 - 00:00

 

Beren ile Kenan önce mobilya mağazasını gezdi sonra arkadaşları ile eğlenmeye gitti.
 
 
Galata’da mobilya ve aydınlatma ürünlerinin satıldığı Archive adlı bir galeri-mağaza hizmete girdi. Mağazanın açılışına Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin yanı sıra Belçim Erdoğan, Derin Mermerci, Aslı Ekşioğlu, Esra Dermancıoğlu gibi ünlü simalar katıldı. Ocak ayında evlenecekleri konuşulan Saat ve Doğulu, ısrarlı sorulara rağmen bu konuda açıklama yapmadı. Ancak ikilinin mekândaki mobilyaları dikkatle incelemesi dikkat çekti.
 
 Hasret giderdiler    
 
Beren Saat, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu ile sarılarak hasret giderdi.  
 
 Balık istifi
 
Beren Saat ve Kenan Doğulu, açılış sonrası arkadaşlarıyla Karaköy Nublu’ya gitti. Hep birlikte Doğulu’nun aracına binen kalabalık ekip, ilginç görüntüler yarattı. Dermancıoğlu’nun araç içinde sürekli kahkahalar atması, Doğulu’yu şaşırttı...
 
İşinin gereğini yaptı
 
Geceye yalnız katılan Belçim Erdoğan, eşi Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi üzerinde çalıştığını söyledi: “Filmimiz yeni bitti, montajıyla uğraşıyor.” Bilgin, “Gergedan Mevsimi”nde Monica Bellucci ile sevişme sahnelerinde oynayan eşini kıskanıp kıskanmadığı sorusuna da “Bir doktor, bir kadını ameliyat edince eşi kıskanır mı? Bu da öyle bir şey. İşinin gereği neyse onu yapmak zorunda” yanıtını verdi.                 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları