Oldu da bitti maşallah

Oldu da bitti maşallah
resim yok Editör paylaştı
12 Nisan 2012

 

Murat Pilevneli’yle 1.5 yıl süren evliliği geçen ay biten Tuba Ünsal, bir süredir beraber olduğu gazeteci sevgilisi Mirgün Cabas’la ilk kez görüntülendi
- Tuba Ünsal, önceki akşam ilk olarak Ayşe Kucuroğlu’nun sahibi olduğu Bebek Happily Ever After’da sevgilisiyle objektifimize takıldı. 
- Gazetecileri görünce ayrı araçlarla bulundukları yerden uzaklaşarak görüntü vermekten kaçınan sevgililer, daha sonra Etiler’deki bir mekanda buluştu. Ancak çift, burada da fotoğraflanmaktan kurtulamadı. 
- Çıkışta gazetecileri yanıtlamadan araçlarına binen ikilinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. 
- Kısa süre önce Cem Yılmaz’ı izlemeye giden çiftin, salonda kimseye aldırmadan öpüşmesi de görgü tanıklarının hafızasına kazınmıştı. 
 
 
 
Ünsal, koluna yaptırdığı ‘6’ dövmesi ve yanında ‘9’ dövmeli bir erkek kolunun fotoğrafını ‘dövmeler’ notuyla Twitter’dan paylaştı. ‘9’ dövmesinin sahibinin Cabas olduğu tahmin edilirken Ünsal, kendi dövmesinin anlamını “6 en sevdiğim dövmem. Uğurlu rakamım, Sare’min ve benim sayım” diye açıkladı.

Kaynak: Milliyet

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat