Paramparça'da Gülseren'e büyük şok!

İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

resim yok
19 Ocak 2015 - 09:31
Yeni Bölüm

Paramparça dizisi Star TV ekranlarında heyecan fırtınası yaatmayı sürdürüyor.

Paramparça'da Gülseren'e büyük şok!

İşte yeni bölümde yaşanacaklar...


Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın paylaştığı, yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği Paramparça'nın 19 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 8. bölümünün fragmanı ve konusu:

 

''CANSU VE HAZAL BENİMLE YAŞAYACAK''

Cihan, Dilara'dan boşanmakta ısrarcıdır. Dilara bunu tek bir şartla kabul edeceğini söyler ve ekler: ''Cansu ve Hazal benimle yaşayacak. Gülseren hiçbir şekilde ne Cansu'yu ne de Hazal'ı görmeyecek.''

Gülseren, bir yandan kendisine atılan iftirayı temizlemek diğer yandan da yalıya yerleşen ve halinden hayli memnun görünen Hazal'ı geri alabilmek için harekete geçer ancak Hazal'ın, 'O kadın' diye bahsettiği Gülseren'in yanına dönmeye hiç niyeti yoktur.[reklam]

DİLARA'NIN PLANLARI ALT ÜST OLUYOR!

Hazal yerleştiği yalının ve yaşamaya başladığı hayatın kurallarını hiçe sayar. Açgözlülüğü, kabalığı ve şımarıklığı Dilara'yı zaman zaman çileden çıkarsa da, Dilara amacına ulaşıncaya kadar onun huyuna gitmesi gerektiğinin bilincindedir.

 

CANSU, HERKESİN YÜREĞİNİ AĞZINA GETİRİYOR

Bütün bunlar olup biterken gazetede çıkan bir haber herkesi allak bullak eder. Bu haberle birlikte Dilara'nın planları da altüst olur. Dilara, yalıda kendi varlığını koruyabilmek için her şeyi göze alan Rahmi Bey'in desteğiyle, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar. Ancak işler burada da istediği gibi gitmez. Ozan, Gülseren'e kameralar karşısında 'Ailemizin metresi' deyince ortalık karışır. Cansu ise tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayarak aldığı zor kararla herkesin yüreğini ağzına getirir.

Yayın Günü: 20 Ocak Pazartesi
Yayın Saati: 20:30

 

 

'PARAMPARÇA' GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları