resim yok
03 Nisan 2013 - 00:00

Pınar'ın sırrı 10 Nisan'da gizli!

 

Yat tekstili işine girerek ticarete atılan Pınar Altuğ yakın zamanda sürpriz bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

 

Twitter hesabından...


Ünlü oyuncu sır gibi sakladığı projesi hakkında ser verip sır vermezken, konuyu twitter hesabına yazdığı "Beni çok ama çok heyecanlandıran, hayatımın en önemli projelerinden birinin gerçekleşmesine sadece on gün kaldı. 10 Nisan" satırlarıyla duyurdu.

Bu arada Altuğ, bir takipçisinin "Kızınızla annenizin doğum günü aynı mıydı?" sorusuna "Babamla kardeşimin doğum günü aynı, annemin ölüm günüyle kızımın doğum günü aynı" diye cevap verdi.

 

Su ile aralarındaki ilginç diyalog

Altuğ ayrıca koşup terleyen kızı Su ile aralarında geçen ilginç diyaloğu da twitter hesabında yazdı.

 

Koşup hastalanmasından kortuğu kızının kendisine "Koşarken rüzgar geliyor serinliyorum" diye yanıt verdiğini ifade eden Altuğ’a bir anaokulu öğretmeni de tavsiyelerde bulunu.

Altuğ, anaokulu öğretmenin "Annesi bırak koşsun sakındıkça daha da hasta olur bir anaokulu öğretmeni olarak özgür kalmalılar diyorum:)) sevgiler" mesajına "Ama zaten öksürüyor" yanıtını verdi.

 

 

Çocuklar Duymasın'ın yeni kanalını öğrenmek için tıklayın

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları