Hata bildir

Anta Toros

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 12 Ocak 1948 (69), İstanbul
39 kişinin favorisi oldu
1965'te amatör tiyatroya başladı. Daha sonra Dostlar Tiyatrosu tiyatro kursuna başladı. 1971'de Gülriz Sururi Engin Cezzar Tiyatrosu'nda profesyonel oldu. Sırasıyla Ali Poyrazoğlu, Nisa Serezli-Tolga Aşkıner tiyatrolarında oynadıktan sonra Amerika'da metet oyunculuğu çalıştı. Üç ay Vera Vlasova, bir sene de Actors Btudya üyelerinden...

facebook yorumları

yorumlar

( 3 yorum )
resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
jessi9
aci hayat'a çok kotu rol yapti ama çok güzel yapiyor. guzel oyuncu...
jessi9
Anta Toros çok çok çok seviyorom ve çok güzel filim yapiyor.Aci hayat super filim,Osman Sivan tesekuler ediyorom.Anta toros aci hayat'e guzel onuyor ve Anta Toros bir oyuncu çok guzel oyuncu.Seni sanslar gelsen ve favori gelsin.Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jessi9
anta toros çok seviyorom.filimler çok güzel yapiyor!!!!!!!!!!!!!!aci hayat bu dizi çok güzel osman sinav tesekul ediyorom.antaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.torosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss çok seviyoeom!!!!!!!!!
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

Kojiro Kojiro, Dayan Yüreğim ile ilgili katkıda bulundu 23 Ocak 2017
Sevda Aytaç Sevda Aytaç, Dayan Yüreğim dizisini favorilerine ekledi 17 Ocak 2017
sasa22 sasa22, Dayan Yüreğim dizisini favorilerine ekledi 22 Aralık 2016