02 Nisan 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
03 Nisan 2014 - 10:42
Reyting

Hangi diziler zirvede?

Muhteşem Yüzyıl mı, Kara Para Aşk mı, Ankara'nın Dikmen'i mi, Kızılelma mı, Zeytin Tepesi mi, Hıyanet Sarmalı mı, Sevdaluk mu, Not Defteri mi, İki Dünya Arasında mı, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı?


İşte günün reytingleri..

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVEDEKİ YAPIM DEĞİŞMEDİ!

Dün akşam tüm kişiler kategorisinde dizi sıralaması şöyle oluştu: Star TV'nin dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl bir kez daha uzak ara önde günün birincisi oldu. Dizi, genel klasmanda da zirvede yer aldı. Yeni dizilerden Ankara'nın Dikmen'i ve Kara Para Aşk ikilisi bu dizinin takipçileri durumunda.

 

Not Defteri 14., Sevdaluk 18., Zeytin Tepesi'nin final bölümü 20. ve Kızılelma ise geçen haftaki gibi yine 21. sırada günü tamamladı.

 

AB KATEGORİSİNDE DURUM NASIL?

AB kategorisinde sıralamada küçük değişiklikler var: Muhteşem Yüzyıl bu kategoride de liderliğini pekiştirirken; Kara Para Aşk bu diziyi takip eden yapım. Ankara'nın Dikmen'i, Zeytin Tepesi, Beni Affet, Sevdaluk ve Kızılelma diğer sıraları paylaşan yapımlar.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜNÜN REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat