Güncel dizi haberleri

House dizisinin yıldızı Hugh Laurie yeni dizisini buldu: Roadkill
House dizisinin yıldızı Hugh Laurie yeni dizisini buldu: Roadkill Hugh Laurie, BBC'nin yeni dizisi Roadkill ile izleyici karşısına çıkacak. Roadkill nasıl bir dizi, konusu ne?.

5 saat 42 dakika önce

Benim Tatlı Yalanım Tolga (Aksel Bonfil) kimdir?
Benim Tatlı Yalanım Tolga (Aksel Bonfil) kimdir? Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni karakteri Tolga kimdir? Karakteri canladıran Aksel Bonfil kaç yaşında, dizileri ve merak edilenler....

9 saat 50 dakika önce

Gülsim Ali İlhan ve Ceyhun Mengiroğlu Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna katıldı!
Gülsim Ali İlhan ve Ceyhun Mengiroğlu Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna katıldı! İki başarılı oyuncu artık sevilen dizinin kadrosunda..

10 saat 45 dakika önce

Mindhunter 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon onayı aldı mı?
Mindhunter 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon onayı aldı mı? Sevilen dizi Mindhunter'ın merakla beklenen 3. sezonu olacak mı? Netflix onay verdi mi? İşte merak edilenler....

11 saat 33 dakika önce

Sevda Erginci Yasak Elma'dan sonra Sevgili Geçmiş dizisi ile ekrana dönüyor!
Sevda Erginci Yasak Elma'dan sonra Sevgili Geçmiş dizisi ile ekrana dönüyor! Sevilen oyuncu Sevda Erginci'nin yeni dizisi belli oldu! Sevgili Geçmiş'te hangi karakteri canlandıracak?.

14 saat 8 dakika önce

Tolgahan Sayışman'ın oğlu da Şampiyon dizisinde rol aldı!
Tolgahan Sayışman'ın oğlu da Şampiyon dizisinde rol aldı! TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Şampiyon'da Tolgahan Sayışman oğlu ile birlikte kamera karşısına geçti!.

16 saat 31 dakika önce

Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım aşk iddialarına yanıt verdi!
Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım aşk iddialarına yanıt verdi! Başarılı iki oyuncu hakkında çıkan aşk iddiaları taraflarca yalanlandı..

16 saat 45 dakika önce

Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın Mucize Doktor dizisinden bir tanıtım daha yayınlandı!
Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın Mucize Doktor dizisinden bir tanıtım daha yayınlandı! Fox ekranlarının yeni sezon dizisi Mucize Doktor'dan yeni tanıtım geldi..

17 saat 21 dakika önce

Afili Aşk Muammer kimdir? Murat Balcı kaç yaşında, dizileri ve merak edilenler...
Afili Aşk Muammer kimdir? Murat Balcı kaç yaşında, dizileri ve merak edilenler... Afili Aşk dizisinde Muammer karakteri ile izleyici karşısına çıkan Murat Balcı kimdir? Şimdiye kadar rol aldığı diziler ve hakkında merak edilenler....

21 Ağustos 2019 - 17:38

Melis Sezen, Seçkin Özdemir ve Burak Yamantürk Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosunda!
Melis Sezen, Seçkin Özdemir ve Burak Yamantürk Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosunda! Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosuna yeni isimler katıldı..

21 Ağustos 2019 - 17:16

Murat Yıldırım Ramo karakteriyle başrolü kaptığı dizisi ile ekranlara dönüyor!
Murat Yıldırım Ramo karakteriyle başrolü kaptığı dizisi ile ekranlara dönüyor! Ekranların sevilen ismi Murat Yıldırım yeniden bir başrolle ekranda olacak..

21 Ağustos 2019 - 16:21

Hazal Subaşı Çukur'a mı katılacak?
Hazal Subaşı Çukur'a mı katılacak? Sevilen televizyon dizisi Çukur'un kadrosuna Hazal Subaşı'nın dahil olacağına ilişkin haberler gündeme geldi. İşte iddiaların detayları....

21 Ağustos 2019 - 16:12

Sevgili Geçmiş dizisine Çiçek Acar da dahil oldu!
Sevgili Geçmiş dizisine Çiçek Acar da dahil oldu! Yeni sezonun iddialı dizi projelerinden biri olan Sevgili Geçmiş'in oyuncu kadrosuna katılan yeni isim belli oldu..

21 Ağustos 2019 - 16:00

Tolgahan Sayışman'ın Şampiyon dizisinden yeni bir tanıtım daha geldi! Deniz Durmaz da kadroda!
Tolgahan Sayışman'ın Şampiyon dizisinden yeni bir tanıtım daha geldi! Deniz Durmaz da kadroda! TRT1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon'un yeni tanıtımı yayınlandı..

21 Ağustos 2019 - 15:28

Vuslat yeni sezon çekimleri başladı!
Vuslat yeni sezon çekimleri başladı! İlgi çekici konusu ile beğeni kazanan Vuslat dizisinin 2. sezon çekimleri için sete çıkıldı!.

21 Ağustos 2019 - 14:34

Titans 2. sezonda Doctor Light sürprizi!
Titans 2. sezonda Doctor Light sürprizi! DC Universe dijital platformunun popüler dizisi Titans'ın 2. sezonuna Doctor Light geliyor. Titans 2. sezona doğru son gelişmeler....

21 Ağustos 2019 - 14:33

Rıza Komiser Seksenler yeni sezonda rol alacak! Onur Dilber müjdeyi verdi...
Rıza Komiser Seksenler yeni sezonda rol alacak! Onur Dilber müjdeyi verdi... Heyecanla beklenen Seksenler dizisinde Rıza Komiser karakterini canlandıran Onur Dilber yeniden kadroda!.

21 Ağustos 2019 - 12:09

Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi!
Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi! Başrollerinde sevilen oyuncular Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi!.

21 Ağustos 2019 - 10:57