Kültür Sanat haberleri

Netflix'in gerilim türündeki yeni dizisi Clickbait'i tanıyalım!
Netflix'in gerilim türündeki yeni dizisi Clickbait'i tanıyalım! Netflix, Tony Ayres ve David Heyman'ın arkasında olduğu Avustralya yapımı orijinal yeni dizisi Clickbait'i duyurdu! Clickbait nasıl bir dizi? Konusu ne?.

9 saat 57 dakika önce

Disney'in yeni dizisi Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur'u tanıyalım!
Disney'in yeni dizisi Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur'u tanıyalım! Laurence Fishburne'ün de yapımcıları arasında yer aldığı Disney Channel dizisi Moon Girl and Devil Dinosaur önümüzdeki sene ekranlarda olacak. Moon Girl and Devil Dinosaur nasıl bir dizi, konusu ne?.

19 saat 3 dakika önce

Breaking Bad filmi El Camino: Bir Breaking Bad Filmi yayın tarihi ve konusu!
Breaking Bad filmi El Camino: Bir Breaking Bad Filmi yayın tarihi ve konusu! Kült dizi Breaking Bad'in uzun süredir gündemde olan film projesinin detayları ve ilk görüntüleri günyüzüne çıktı! Netflix'te yayınlanacak olan El Camino: Bir Breaking Bad Filmi ne zaman izleyiciyle buluşacak? İşte detaylar....

23 saat 15 dakika önce

The Terror 2. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı
The Terror 2. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı AMC'nin korku dizisi The Terror'un yeni bölümünde neler olacak? The Terror 2x03 konusu, fragmanı ve bölümden kareler....

24 Ağustos 2019 - 13:42

Marvel's Spidey and His Amazing Friends dizisi duyuruldu!
Marvel's Spidey and His Amazing Friends dizisi duyuruldu! Marvel's Spidey and His Amazing Friends animasyon dizisi duyuruldu. Marvel's Spidey and His Amazing Friends nasıl bir dizi? Konusu ne?.

24 Ağustos 2019 - 10:34

Netflix yeni komedi dizisi Brews Brothers'ı duyurdu!
Netflix yeni komedi dizisi Brews Brothers'ı duyurdu! Netflix, Alan Aisenberg ve Mike Castle'ın başrollerini paylaştığı yeni komedi dizisi Brews Brothers'ı duyurdu. Brews Brothers nasıl bir dizi, konusu ne?.

23 Ağustos 2019 - 23:02

The Purge 2. sezon başlangıç tarihi belli oldu!
The Purge 2. sezon başlangıç tarihi belli oldu! The Purge 2. sezon ne zaman başlıyor sorusu cevabını buldu. Popüler film serisinin dizi uyarlamasının yeni sezonu çok yakında!.

23 Ağustos 2019 - 21:05

13 Reasons Why 3. sezon Netflix'te yayında! Bryce Walker'ı kim öldürdü?
13 Reasons Why 3. sezon Netflix'te yayında! Bryce Walker'ı kim öldürdü? Heyecan ve merakla beklenen 13 Reasons Why dizisinin 3. sezonu yayınlandı!.

23 Ağustos 2019 - 11:20

House dizisinin yıldızı Hugh Laurie yeni dizisini buldu: Roadkill
House dizisinin yıldızı Hugh Laurie yeni dizisini buldu: Roadkill Hugh Laurie, BBC'nin yeni dizisi Roadkill ile izleyici karşısına çıkacak. Roadkill nasıl bir dizi, konusu ne?.

22 Ağustos 2019 - 21:54

Mindhunter 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon onayı aldı mı?
Mindhunter 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon onayı aldı mı? Sevilen dizi Mindhunter'ın merakla beklenen 3. sezonu olacak mı? Netflix onay verdi mi? İşte merak edilenler....

22 Ağustos 2019 - 16:03

Titans 2. sezonda Doctor Light sürprizi!
Titans 2. sezonda Doctor Light sürprizi! DC Universe dijital platformunun popüler dizisi Titans'ın 2. sezonuna Doctor Light geliyor. Titans 2. sezona doğru son gelişmeler....

21 Ağustos 2019 - 14:33

The Walking Dead'in yıldız ismi Netflix'in yüksek beklentili dizisinin başrolüne doğru!
The Walking Dead'in yıldız ismi Netflix'in yüksek beklentili dizisinin başrolüne doğru! The Walking Dead'de Rosita Espinosa karakteriyle izlediğimiz Christian Serratos'un ismi Netflix'in yeni dizi projelerinden Selena'nın başrolü için en büyük aday!.

20 Ağustos 2019 - 20:55

Riverdale 4. sezonda Archie'nin yeni düşmanı ile tanışın!
Riverdale 4. sezonda Archie'nin yeni düşmanı ile tanışın! Dördüncü sezonu yaklaşan Riverdale oyuncu kadrosuna yeni takviyeler gelmeye devam ediyor. Juan Riedinger dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan en yeni isim oldu..

19 Ağustos 2019 - 22:47

Grand Hotel 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı
Grand Hotel 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı Riviera Grand Hotel'de bir çalışanın sır dolu bir şekilde ortadan kaybolmasının gizemini ve sonuçlarını konu edinen ABC dizisi Grand Hotel'ın yeni bölümünde neler olacak? Grand Hotel 1. sezon 10. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler....

19 Ağustos 2019 - 19:32

Krypton 3. sezon olacak mı? Syfy'dan hayranlara kötü haber!
Krypton 3. sezon olacak mı? Syfy'dan hayranlara kötü haber! Geçtiğimiz günlerde ikinci sezonunu noktalayan Syfy dizisi Krypton'ın geleceği belli oldu. Syfy diziyle devam etmeme kararı aldı ve Krypton'ı iptal etti..

18 Ağustos 2019 - 13:37

Mr. Iglesias 2. sezon olacak mı? Netflix dizisinin geleceği belli oldu!
Mr. Iglesias 2. sezon olacak mı? Netflix dizisinin geleceği belli oldu! Netflix komedisi Mr. Iglesias'ın yeni sezonu onaylandı. Mr. Iglesias 2. sezon detayları....

17 Ağustos 2019 - 18:05

City on a Hill 2. sezon olacak mı? Kevin Bacon dizisi için karar çıktı!
City on a Hill 2. sezon olacak mı? Kevin Bacon dizisi için karar çıktı! Showtime'ın ilk sezonunun sonuna yaklaşan suç temalı dizisi City on a Hill'in geleceği belli oldu. Yayıncı kanal diziye resmi 2. sezon onayını verdi..

17 Ağustos 2019 - 17:53

Flack 2. sezon geliyor! Yeni sezon detayları!
Flack 2. sezon geliyor! Yeni sezon detayları! Anna Paquin'li komedi-drama türündeki Flack'ın yeni sezonu onaylandı. Flack 2. sezon detayları....

17 Ağustos 2019 - 14:47

galeri