Yeni Bölüm haberleri

Babil Ayşe (Aslı Enver) kimdir?
Babil Ayşe (Aslı Enver) kimdir? Ekranların yeni dizisi Babil'in oyuncuları ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Babil dizisi Ayşe kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri....

1 saat 41 dakika önce

Babil Eda (Nur Fettahoğlu) kimdir?
Babil Eda (Nur Fettahoğlu) kimdir? Star TV ekranlarının yeni dizisi Babil konusu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çekiyor..

2 saat 3 dakika önce

Babil İrfan (Halit Ergenç) kimdir?
Babil İrfan (Halit Ergenç) kimdir? belN Connect için hazırlanan ve Star TV ekranlarında yayınlanmasına karar verilen yeni dizi Babil'in konusu ve oyuncuları oldukça dikkat çekiyor. Babil dizisi İrfan kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri...

2 saat 40 dakika önce

Babil Egemen (Ozan Güven) kimdir?
Babil Egemen (Ozan Güven) kimdir? Star TV ekranlarının yeni dizisi Babil bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen Babil'in Egemen'i kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri.. İşte tüm merak edilenler!.

6 saat 1 dakika önce

Efekan Can ve Elif Ceren Balıkçı da İlker Kaleli ile Öğretmen dizisinde!
Efekan Can ve Elif Ceren Balıkçı da İlker Kaleli ile Öğretmen dizisinde! Yeni dizi Öğretmen'in hazırlıkları devam ediyor..

16 Ocak 2020 - 11:08

Zemheri Berrak (Hazal Filiz Küçükköse) kimdir?
Zemheri Berrak (Hazal Filiz Küçükköse) kimdir? Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri'nin Berrak'ı kimdir? Kaç yaşında, önceki dizileri... İşte tüm merak edilenler...

15 Ocak 2020 - 17:04

Erdal Cindoruk Güvercin dizisinin kadrosunda!
Erdal Cindoruk Güvercin dizisinin kadrosunda! Ekranların sevilen dizisi Güvercin'in kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu..

15 Ocak 2020 - 16:06

Zemheri Ertan (Caner Cindoruk) kimdir?
Zemheri Ertan (Caner Cindoruk) kimdir? Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri'nin Ertan'ı kimdir? Kaç yaşında, önceki dizileri... İşte tüm merak edilenler...

15 Ocak 2020 - 14:45

Zemheri Firuze (Ayça Ayşin Turan) kimdir?
Zemheri Firuze (Ayça Ayşin Turan) kimdir? Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri'nin Firuze'si kimdir? Kaç yaşında, önceki dizileri... İşte tüm merak edilenler...

15 Ocak 2020 - 14:11

Vuslat'ın Fırat'ı Baran Bölükbaşı diziden ayrılıyor!
Vuslat'ın Fırat'ı Baran Bölükbaşı diziden ayrılıyor! TRT1'in sevilen dizisindeki karakter diziden ayrılıyor..

14 Ocak 2020 - 17:14

Ramo Sibel (Esra Bilgiç) kimdir?
Ramo Sibel (Esra Bilgiç) kimdir? Show TV'nin yeni dizisi Ramo'nun konusu ve oyuncuları oldukça dikkat çekiyor. Ramo dizisindeki Sibel kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri.. Hepsi bu haberde..

14 Ocak 2020 - 16:12

Ramo Ramazan (Murat Yıldırım) kimdir?
Ramo Ramazan (Murat Yıldırım) kimdir? Show TV'nin yeni dizisi Ramo'nun konusu gibi oyuncuları da dikkat çekiyor. Ramo dizisinin oyuncularını ve karakterlerini sizler için derledik..

14 Ocak 2020 - 15:00

Kadın dizisi final yapıyor! Son bölüm ne zaman?
Kadın dizisi final yapıyor! Son bölüm ne zaman? Fox'un sevilen dizisi final yapıyor!.

13 Ocak 2020 - 10:02

Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni oyuncusu Ali Oğuz Şenol oldu!
Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni oyuncusu Ali Oğuz Şenol oldu! Yeni dizi Doğduğun Ev Kaderindir'e yeni oyunu transferi yapıldı..

13 Ocak 2020 - 09:32

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 3. sezon 16. bölümde neler olacak?
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 3. sezon 16. bölümde neler olacak? Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

10 Ocak 2020 - 11:32

Kızım dizisinin Öykü'sü Beren Gökyıldız Mucize Doktor'a konuk oluyor!
Kızım dizisinin Öykü'sü Beren Gökyıldız Mucize Doktor'a konuk oluyor! Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor'un kadrosuna yeni bir oyuncu konuk oluyor..

10 Ocak 2020 - 10:31

Zümdürü Anka dizisinin tanıtımında çalan
Zümdürü Anka dizisinin tanıtımında çalan "Derman Sendedir" türküsünün sözleri Fox ekranlarının yeni dizisi Zümrüdü Anka'dan bir tanıtım daha geldi..

10 Ocak 2020 - 09:43

Aydan Koptur Babil dizisinde!
Aydan Koptur Babil dizisinde! Star TV'nin yeni dizisi Babil'in bir oyuncusu daha belli oldu..

09 Ocak 2020 - 11:19

galeri