Yeni Bölüm haberleri

Güzel Günler'in 18. Bölümünde Füsun ve Feyyaz'dan müthiş şarkı performansı!
Güzel Günler'in 18. Bölümünde Füsun ve Feyyaz'dan müthiş şarkı performansı! Show TV'nin başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Burak Dakak ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı dizisi Güzel Günler'in 18. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Peki Güzel Günler'in 18. bölümünde neler olacak? Güzel Günler'in 17. bölümünde neler yaşandı? Güzel Günler'in 18. bölümünde Mihran ve Selma arasında neler olacak?.

7 saat 20 dakika önce

Pazar gününün olmazsa olmaz dizisi Yargı'ya 2. bir savcı geliyor! Dizide kartlar yeniden dağıtılacak...
Pazar gününün olmazsa olmaz dizisi Yargı'ya 2. bir savcı geliyor! Dizide kartlar yeniden dağıtılacak... Yayınladığı her bölümle nefesleri kesen Yargı dizisine 2. bir savcı katılıyor! Peki dizinin 59. bölümünde neler olacak? 58. bölümde neler oldu? Yargı 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 59. bölüm fragmanı izle! Serdar Orçin kimdir? Diziye kaçıncı bölümde dahil olacak?.

28 Mart 2023 - 13:10

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 33. Bölümünde Songül Sadi'nin sırrını öğrenecek mi?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 33. Bölümünde Songül Sadi'nin sırrını öğrenecek mi? Show TV'nin başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölümden yeni tanıtım yayınlandı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 32. bölümünde neler yaşandı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 33. bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin konusu ne? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 33. bölümünde Sadi'nin sırrı açığa çıkacak mı?.

28 Mart 2023 - 00:04

Güzel Günler'e yakışıklı garson sürprizi! Hangi isim diziye dahil oldu?
Güzel Günler'e yakışıklı garson sürprizi! Hangi isim diziye dahil oldu? Show TV'nin sevilen dizisi Güzel Günler'in kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor. Peki Güzel Günler'e katılacak isim kim? Güzel Günler dizisine hangi genç oyuncu katılıyor? Güzel Günler'in kadrosunda kimle var? Güzel Günler'in konusu ne? Güzel Günler'in 17. bölümünde neler olacak? Enes Demirkapı kimdir?.

25 Mart 2023 - 12:09

Yalı Çapkını'na bir taze kan! Suna'nın talibi Saffet'i canlandıracak Ediz Akşehir kimdir?
Yalı Çapkını'na bir taze kan! Suna'nın talibi Saffet'i canlandıracak Ediz Akşehir kimdir? Cuma günlerinin fenomen dizisi Yalı Çapkını'nın oyuncu kadrosuna bir isim daha eklendi! Yalı Çapkını Suna evleniyor mu? Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 25. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını 24. bölümde neler oldu? Ferit ve Seyran boşanıyor mu?.

24 Mart 2023 - 14:17

Teşkilat dizisine taze kan! Hangi güzel oyuncu diziye dahil oldu?
Teşkilat dizisine taze kan! Hangi güzel oyuncu diziye dahil oldu? TRT'nin başrollerinde Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı dizisi Teşkilat'a başarılı bir oyuncu dahil oluyor. Peki Teşkilat dizisine hangi oyuncu dahil oluyor? Diziye katılacak isim kim? Teşkilat'a katılacak isim hangi karakteri canlandıracak? Teşkilat'ın konusu ne? Teşkilat'ın Siyah İnci'si kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?.

23 Mart 2023 - 10:18

Al Sancak'ın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor!
Al Sancak'ın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor! TRT'nin perşembe akşamları ekrana gelen başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İhsan'ın yer aldığı Al Sancak'a flaş bir isim katılıyor. Peki Al Sancak dizisinin 7. bölümde neler oldu? Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Al Sancak dizisinin konusu ne? Al Sancak dizisi nerede çekiliyor? Al Sancak dizisi 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nihat Altınkaya kimdir? Al Sancak 8. Bölümde neler olacak? Al Sancak 7. Bölüm izle!.

21 Mart 2023 - 12:03

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. Bölümünde tansiyon düşmüyor!
Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. Bölümünde tansiyon düşmüyor! Show TV'nin başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölümden yeni tanıtım yayınlandı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde neler yaşandı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin konusu ne? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 31. bölümünde Karabayır Lisesi'nde olaylar karışıyor!.

15 Mart 2023 - 21:14

Üç Kız Kardeş'in 41. Bölümünde Soner ve Türkan arasında buzlar eriyor!
Üç Kız Kardeş'in 41. Bölümünde Soner ve Türkan arasında buzlar eriyor! Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Üç Kız Kardeş 41. bölümüyle çok konuşulacak. Peki Üç Kız Kardeş 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş'in 41. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş'in konusu ne? Üç Kız Kardeş'in 41. bölümünde Somer ve Türkan arasında neler olacak?.

12 Mart 2023 - 10:18

Güzel Günler'in 15. Bölümünde Mihran ve Selma karşı karşıya!
Güzel Günler'in 15. Bölümünde Mihran ve Selma karşı karşıya! Show TV'nin başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Burak Dakak ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı dizisi Güzel Günler'in 15. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Peki Güzel Günler'in 15. bölümünde neler olacak? Güzel Günler'in 14. bölümünde neler yaşandı? Güzel Günler'in 15. bölümünde Mihran ve Selma arasında neler yaşanacak?.

10 Mart 2023 - 10:31

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde şok değişiklik!
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde şok değişiklik! TRT'nin başrolünde Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'nda flaş bir değişikliğe gidildi. Peki Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'nın 10. bölümünde neler olacak? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 9. bölümde neler yaşandı? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'nın konusu ne? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'nın oyuncu kadrosunda kimler var? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'nın 10. bölümünde Barbaros tuzağa mı düşecek?.

09 Mart 2023 - 13:37

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. Bölümünde Songül'den Benim Gözüm Sende performansı!
Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. Bölümünde Songül'den Benim Gözüm Sende performansı! Show TV'nin başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde Songül "Benim Gözüm Sende" performansı ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 29. bölümünde neler yaşandı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin konusu ne? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 30. bölümünde Sadi ve Servet karşı karşıya geliyor!.

09 Mart 2023 - 10:39

Güzel Günler dizisine bir taze kan! O isim büyük kıskançlığa sebep olacak...
Güzel Günler dizisine bir taze kan! O isim büyük kıskançlığa sebep olacak... Pazar akşamları seyircisini güldürmeyi başaran Güzel Günler dizisinin oyuncu kadrosuna bir isim daha eklendi! Peki o isim kim? Güzel Günler 15. bölüm fragmanı izle! Güzel Günler 14. bölümde neler oldu? Enes Demirkapı kimdir?.

06 Mart 2023 - 12:31

Güzel Günler'de Derya Bedavacı sürprizi!
Güzel Günler'de Derya Bedavacı sürprizi! Show TV'nin başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Burak Dakak ve Leyla Tanlar'ın yer aldığı dizisi Güzel Günler'in 14. bölümüne Derya Bedavacı konuk oluyor. Peki Güzel Günler'in 14. bölümünde neler olacak? Güzel Günler'in 13. bölümünde neler yaşandı? Güzel Günler'in 14. bölümünde Mihran ve Selma arasında neler yaşanacak?.

04 Mart 2023 - 11:32

Üç Kız Kardeş'in 40. Bölümü duygusal anlara sahne olacak!
Üç Kız Kardeş'in 40. Bölümü duygusal anlara sahne olacak! Kanal D'nin başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya'nın yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin 40. bölümünden fragman yayınlandı! Peki Üç Kız Kardeş'in 39. bölümünde neler yaşandı? Üç Kız Kardeş'in 40. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş'in konusu ne? Üç Kız Kardeş'in 40. bölümünde Somer ve Türkan arasında neler olacak?.

02 Mart 2023 - 12:46

Çöp Adam dizisine usta bir isim katılıyor! Peri'nin annesi kim olacak?
Çöp Adam dizisine usta bir isim katılıyor! Peri'nin annesi kim olacak? Star'ın başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı dizisi Çöp Adam'a usta bir oyuncu katılıyor. Peki Çöp Adam dizisine katılacak oyuncu kim? Çöp Adam dizisine katılacak isim hangi karakteri canlandıracak? Çöp Adam'ın konusu ne? Çöp Adam'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Çöp Adam dizisinin İpek'i kim? Lila Gürmen kimdir?.

02 Mart 2023 - 12:16

Yürek Çıkmazı'na bomba gibi taze kan! Dizide dengeler değişiyor!
Yürek Çıkmazı'na bomba gibi taze kan! Dizide dengeler değişiyor! TRT'nin başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Mesut Akusta yer aldığı Yürek Çıkmazı dün akşam yeniden yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziye yeni dahil olan isim ise Kadayıfçı Yılmaz'ın tüm dengesini bozacak. Peki Yürek Çıkmazı'nın 14. bölümünde neler yaşandı? Yürek Çıkmazı'nın 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmazı'nın 15. bölümünde neler olacak? Yürek Çıkmazı Kader kimdir? Selen Öztürk kimdir? Yürek Çıkmazı Solmaz kimdir? Ceren Erginsoy kimdir?.

01 Mart 2023 - 15:13

Ego dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor!
Ego dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor! Başrollerinde Alperen Duymaz ve Melisa aslı Pamuk'un yer aldığı ve bu hafta 2. bölümüyle pazar günü Fox ekranına dönecek olan Ego dizisine güzel bir oyuncu katılıyor. Peki Ego dizisine katılacak isim kim? Ego dizisinin 1. bölümünde neler oldu? Ego dizisinin 2. bölümünde neler olacak? Ego dizisinin konusu ne? Ego dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Ego dizisinin Esin'i kimdir? Şafak Pekdemir kimdir?.

23 Şubat 2023 - 15:42