Gündem haberleri

Kuzgun dizisinin oyuncuları yeni sezon okuma provaları için bir araya geldi!
Kuzgun dizisinin oyuncuları yeni sezon okuma provaları için bir araya geldi! Merakla beklenen Kuzgun dizisinin yeni sezonu için ekip bir araya geldi. Yeni sezon heyecanına sayılı gün kaldı!.

23 Ağustos 2019 - 17:39

Pınar Deniz'in Aşk 101'den sonraki yeni dizisi belli oldu!
Pınar Deniz'in Aşk 101'den sonraki yeni dizisi belli oldu! Show Tv ekranlarının yeni dizisi Yabancı'nın kadın başrol oyuncusu belli oldu! Pınar Deniz kadroda....

23 Ağustos 2019 - 15:40

Eda Ece'den Yasak Elma yeni sezon paylaşımı! Çekimler başladı...
Eda Ece'den Yasak Elma yeni sezon paylaşımı! Çekimler başladı... Pazartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Yasak Elma'nın yeni sezon çekimleri başladı! Başarılı oyuncu Eda Ece'den paylaşım da gecikmedi....

23 Ağustos 2019 - 14:30

Sevda Erginci Yasak Elma'dan sonra Sevgili Geçmiş dizisi ile ekrana dönüyor!
Sevda Erginci Yasak Elma'dan sonra Sevgili Geçmiş dizisi ile ekrana dönüyor! Sevilen oyuncu Sevda Erginci'nin yeni dizisi belli oldu! Sevgili Geçmiş'te hangi karakteri canlandıracak?.

22 Ağustos 2019 - 13:28

Tolgahan Sayışman'ın oğlu da Şampiyon dizisinde rol aldı!
Tolgahan Sayışman'ın oğlu da Şampiyon dizisinde rol aldı! TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Şampiyon'da Tolgahan Sayışman oğlu ile birlikte kamera karşısına geçti!.

22 Ağustos 2019 - 11:05

Hazal Subaşı Çukur'a mı katılacak?
Hazal Subaşı Çukur'a mı katılacak? Sevilen televizyon dizisi Çukur'un kadrosuna Hazal Subaşı'nın dahil olacağına ilişkin haberler gündeme geldi. İşte iddiaların detayları....

21 Ağustos 2019 - 16:12

Vuslat yeni sezon çekimleri başladı!
Vuslat yeni sezon çekimleri başladı! İlgi çekici konusu ile beğeni kazanan Vuslat dizisinin 2. sezon çekimleri için sete çıkıldı!.

21 Ağustos 2019 - 14:34

Rıza Komiser Seksenler yeni sezonda rol alacak! Onur Dilber müjdeyi verdi...
Rıza Komiser Seksenler yeni sezonda rol alacak! Onur Dilber müjdeyi verdi... Heyecanla beklenen Seksenler dizisinde Rıza Komiser karakterini canlandıran Onur Dilber yeniden kadroda!.

21 Ağustos 2019 - 12:09

Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi!
Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi! Başrollerinde sevilen oyuncular Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Benim Adım Melek dizisinden ilk fragman geldi!.

21 Ağustos 2019 - 10:57

Benim Tatlı Yalanım'a yeni oyuncu! Aksel Bonfil kadroda!
Benim Tatlı Yalanım'a yeni oyuncu! Aksel Bonfil kadroda! Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni oyuncusu Aksel Bonfil oldu! Hangi karakteri canlandıracak?.

20 Ağustos 2019 - 17:03

Yasemin Hadivent Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna katıldı!
Yasemin Hadivent Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna katıldı! Sevilen oyunculardan oluşan kadrosu ile yeni sezonun ilgiyle takip edilen dizilerinden birisi olmaya aday olan Kuzey Yıldızı'nın yeni ismi Yasemin Hadivent oldu....

20 Ağustos 2019 - 16:05

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş'ın yeni dizisi Aşk Ağlatır ilk fragmanı ile beğenildi!
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş'ın yeni dizisi Aşk Ağlatır ilk fragmanı ile beğenildi! Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Aşk Ağlatır ilk tanıtımı ile izleyicinin beğenisine sunuldu! İşte detaylar....

20 Ağustos 2019 - 15:02

Payitaht Abdülhamid 4. sezon çekimleri başladı! Yeni sezon oyuncuları kimler?
Payitaht Abdülhamid 4. sezon çekimleri başladı! Yeni sezon oyuncuları kimler? Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid yeni sezon hazırlıkları için sete çıktı! Ekrana gelecek 4. sezonda kadroda hangi yeni isimler yer alacak?.

20 Ağustos 2019 - 12:12

Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yeni dizisi Benim Adım Melek ilk fotoğrafları ile beğeni topladı!
Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yeni dizisi Benim Adım Melek ilk fotoğrafları ile beğeni topladı! TRT 1 ekranlarının büyük bir merakla beklenen yeni dizisi Benim Adım Melek'ten ilk fotoğraflar izleyici ile paylaşıldı!.

19 Ağustos 2019 - 17:39

Elimi Bırakma yeni sezon için sete çıktı!
Elimi Bırakma yeni sezon için sete çıktı! Üs Film imzası taşıyan başarılı dizi Elimi Bırakma'nın yeni sezon çekimleri başladı!.

19 Ağustos 2019 - 16:54

Onur Saylak Kuzgun dizisinde! Sevilen oyuncunun yeni dizisi heyecanlandırdı...
Onur Saylak Kuzgun dizisinde! Sevilen oyuncunun yeni dizisi heyecanlandırdı... Star Tv'nin sevilen dizisi Kuzgun'un yeni oyuncusu Onur Saylak oldu! Başarılı oyuncu hangi karakteri canlandıracak?.

19 Ağustos 2019 - 16:00

Arka Sokaklar yeni sezonda iki ayrılık! İpek Yaylacıoğlu ve Furkan Göksel diziden ayrıldı...
Arka Sokaklar yeni sezonda iki ayrılık! İpek Yaylacıoğlu ve Furkan Göksel diziden ayrıldı... Sevilen polisiye temalı dizi Arka Sokaklar yeni sezona beklenmedik sürprizler ile başlayacak! Dizinin sevilen iki oyuncusu ekipten ayrılıyor....

19 Ağustos 2019 - 11:08

Söz dizisinin sürprizleri bitmiyor! Belgeselden sonra albüm de yayında...
Söz dizisinin sürprizleri bitmiyor! Belgeselden sonra albüm de yayında... Final yapan Söz dizisinin izleyicisine yaptığı sürprizler bitmiyor! Belgesin ardından diziye özel albüm de yayınlandı!.

09 Ağustos 2019 - 16:15

galeri