03 Aralık 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
04 Aralık 2014 - 12:37
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Yılanların Öcü mü, Günahkar mı, Hayat Yolunda mı, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Fatih Harbiye mi, Yetim Gönüller mi, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE YİNE AYNI!

Tüm kişiler dizi kategorisinde günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Dizi, genel klasmanda ise Galatasaray-Eskişehirspor Ziraat Türkiye Kupası karşılaşması canlı yayınının ardından ikinci sırada.

Bu yapımların takipçileri şöyle sıralandı: Beni Affet, Yılanların Öcü, Ece Üner ile Show Haber, İki Dünya Arasında, Star Ana Haber, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Kara Para Aşk ve Zengin Kız Fakir Oğlan.

Hayat Yolunda 17., üçüncü bölümüyle Günahkar 28., STV dizisi Yetim Gönüller 29. ve Fatih Harbiye ise 33. sırada yer aldı.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞİKLİKLER VAR!

Bu hafta AB kategorisinde dengelerin bir kez daha değiştiğini görüyoruz. Galatasaray-Eskişehirspor Ziraat Türkiye Kupası karşılaşması canlı yayınının hemen ardından sıralanan diziler Hayat Yolunda, Zengin Kız Fakir Oğlan, Güzel Köylü ve Kara Para Aşk.

Yılanların Öcü bu kategoride 15. sırada yer alırken, Günahkar ise 23. sırada kendine yer bulabildi.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

'DİRİLİŞ' İÇİN GERİ SAYIM SÜRÜYOR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat