04 Mart 2014 Salı reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
05 Mart 2014 - 11:36
Reyting

Hangi diziler zirvede?

Kurt Seyit ve Şura mı, Küçük Ağa mı, Kaçak mı, Çalıkuşu mu, Seksenler mi, Nizama Adanmış Ruhlar - Ekip 1 mi, Çocuklar Duymasın mı, Deniz Yıldızı mı, Unutma Beni mi, Beni Affet mi, İki Dünya Arasında mı? İşte reytingler...


Ekranlarda Salı gününün galibi kim oldu? 'Diziler.com' ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ OLDU?

Kurt Seyit ve Şura'nın başlamasıyla günün reytingleri merak konusu olmuştu! Kanal D'nin yeni dizilerinden Küçük Ağa başarısını bu hafta da sürdürdü ve tüm rakiplerine rağmen yine zirveye kuruldu. Kaçak, Kurt Seyit ve Şura, Beni Affet, Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Çalıkuşu ve Arka Sokaklar (tekrar) sonraki sıraları paylaştılar.

 

AB KATEGORİSİNDE ZİRVE MÜCADELESİ KIZIŞTI

AB kategorisinde de Küçük Ağa zirvede! Ancak bu kategoride Kurt Seyit ve Şura diziyi oldukça yakın takip etti. gelecek haftalarda mücadele daha da kızışacağa benziyor. Kaçak, Beni Affet, Çalıkuşu, Seksenler, Deniz Yıldızı ve Nizama Adanmış Ruhlar - Ekip 1 sırasıyla diğer sıraları paylaşan yapımlar.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ

[reklam]

 

03 MART 2014 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARINI HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları